Pereiti prie pagrindinio turinio

Nudžiuginkite save išskirtine dovana, skirta tik jūsų porai! Išrinkome geriausias kalėdines dovanas poroms

2022-10-27

Notino

Skaitinys 3 minutėms

Kalėdos, o ypač laikotarpis prieš jas, dažnai būna kupinas šurmulio ir streso. Ieškote dovanų šeimai, giminaičiams ir draugams, bet pamiršote apie dovanas sau ir savo partneriui? Nieko baisaus, mes jums neleisime pamiršti, jog verta rūpintis ne tik artimaisiais ir bičiuliais, bet, svarbiausia, nederėtų pamiršti savęs ir savo partnerio. Todėl paruošėme jums patarimų, kaip išsirinkti geriausią kalėdinę dovaną porai!

Pasirūpinkite, kad šis procesas būtų malonus

Nesvarbu, ar ieškote originalios dovanos dviem, ar tiesiog smulkmenos, mūsų patarimai tikrai padės išsirinkti kalėdinę dovaną porai. Nesvarbu, ar tai elektronikos įrenginiai grožiui, ar kvepalai abiejų lyčių asmenims, ar odos priežiūros priemonės. Pasiūlysime jums bendrų dovanų idėjų poroms už bet kokią kainą. 

Graži oda – kiekvienai porai

Jūs kruopščiai rūpinatės savo oda, bet jūsų partneris susiduria su sunkumais? O gal jis mielai pasiskolintų jūsų kremą ar serumą, bet jūsų naudojamų priemonių kvapas jam nepatinka? Įsigykite priemonių, kurias abu galėsite su malonumu naudoti, be to, keliaudami sutaupysite vietos lagamine. Ir namuose vonioje.

Ypatingas patarimas: nebijokite drauge išbandyti tekstilines kaukes, pavyzdžiui, leisdami laiką prie televizoriaus. Tai bent jau privers jus kuriam laikui pabėgti nuo kasdienybės šurmulio ir ramiai pasėdėti! 

Geriausios odos priežiūros priemonės abiejų lyčių asmenims

Nebijokite išbandyti

Elektroniniai prietaisai pamažu, bet užtikrintai skinasi kelią į mūsų namus, todėl nebijokite išbandyti ir jų. Bent jau dėl to, kad tai padės jums greičiau, geriau ir lengviau pasirūpinti savimi. Nesvarbu, ar pasirinksite geresnį plaukų džiovintuvąy, elektrinį dantų šepetėlį, ar veido masažuoklį. Taip pat turime pasiūlymą, kuris patiks jums abiem, ypač palindus po antklode. Ar išbandysite erotinius žaislus?

Pasirinkite būtent jums skirtą

Nebijokite makiažo priemonių!

Jau seniai praėjo tie laikai, kai makiažas buvo tik moterų ir ekstravagantiškų vyrų tualeto dalis. Žinoma, nebūtina rinktis mėlynų šešėlių ir priklijuojamų blakstienų, bet šiek tiek toninio ar savaiminio įdegio kremo dar niekam nepakenkė. Vyrams taip pat patinka atrodyti gaiviai! O permatomu blakstienų tušu galėsite pakoreguoti ne tik savo, bet jūsų partnerio antakius! Tad drąsiai pasisemkite įkvėpimo iš mūsų siūlomų makiažo dovanų poroms! 

Patikrintos makiažo priemonės abiejų lyčių asmenims

Kvepiame

Esate pora, kuri taip puikiai sutaria, kad ir kvepėti norite taip pat ar bent jau panašiai? Egzistuoja daugybė jai ir jam skirtų kvepalų versijų, tereikia išsirinkti tinkamą porą. Taip pat galite rinktis specialius kvepalus abiejų lyčių asmenims, kurie patenkintų abiejų skonį. Kvapas, nesusijęs su konkrečiomis vyriškomis ar moteriškomis kvepalų natomis. Tai kvepalai, kurie neįsprausti į rėmus. Jūs jau esate vienas kitą įsimylėję, dabar pasinerkite ir į kvapų aistrą!

Gražiausios kvepiančios dovanos įsimylėjėlių poroms

Štai mūsų patarimai, kaip pasirinkti geriausias dovanas poroms! Kuo šiais metais save nudžiuginsite?