Pereiti prie pagrindinio turinio

Kartu su mumis išrinkite gražiausias kalėdines dovanas mamoms ir močiutėms. Ką joms padovanosite šįmet?

2022-11-09

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Mamos ir močiutės yra nuolankiausi žmonės visame pasaulyje – joms niekuomet nieko nereikia – jos teigia turinčios viską. Būtent todėl jos nusipelno visko, kas geriausia. Prijuostes ir kulinarines knygas palikite kitoms progoms – šių Kalėdų proga palepinkite jas ir suteikite tiek džiaugsmo, kiek jos atneša jums. Užsukite ir pasidairykite po geriausius kalėdinių dovanų mamoms ir močiutėms pasiūlymus.

Dovana mamai: minutėlė poilsio

Vos pabaigusios ruošti salotas, jos bėga puošti eglutės ir pakuoti (ar ieškoti) dovanų, ir neretai neturi nė akimirkos ramybės. Kad susitelktų ir prisimintų Jėzų, po tokio „maratono“ joms reikia bent akimirką atsipūsti. Pamaloninti mamas ir močiutes Kalėdų proga galite padovanodamos joms kosmetikos priemonių, tokių kaip masažo šepetėliai, kvapieji aliejai, vonios druskos ir vonios putos ar nuostabios kvapnios žvakės. SPA nuotaiką galite susikurti ir namuose!

Atsipalaidavimas vonioje

Makiažas, kuris leis jums suspindėti

Jos neapsieina be raudonų lūpų dažų ir kitų kosmetikos priemonių, ar labiau mėgsta atrodyti natūraliai? Domisi naujausiais nagų lakų atspalviais ar mieliau renkasi neutralų, vos šiek tiek blizgų manikiūrą? Bet kuriuo atveju, dovanoti makiažo priemones visada gera mintis: jomis džiaugiasi kiekviena moteris, nepaisant jos amžiaus. O gal jos mieliau turėtų dailią papuošalų dėžutę, serumą, kuris skatina blakstienų augimą ar naują plaukų šepetį?

Kalėdinių dovanų lažybos

Kas tepa, tas važiuoja

Kiekviena moteris, nepaisant jos amžiaus, norėtų turėti aksominę odą. Dieninės ar naktinės priežiūros priemonės, kremai rankoms, paakių priežiūros priemonės, kūno losjonai... įvairių odos ir kūno priežiūros priemonių pasirinkimas platus kaip močiutės širdis, nepastebėti to tiesiog neįmanoma. Po spindinčia eglute itin gražiai atrodo kalėdiniai kosmetikos priemonių dovanų rinkiniai. Kadangi pažįstame savo močiutes, žinome, kad jos mielai panaudos ir gražias rinkinių pakuotes.

Namuose kaip grožio salone

Vonios priemonės – puiki dovana mamai

Galbūt yra priemonių, kurias jos norėtų išbandyti, tačiau niekada nenusipirktų pačios? Ką turime omenyje? Kalbame apie elektrinius vonios kambario prietaisus, tokius kaip odos valymo šepetėliai garbanojimo žnyplės, šildomi suktukai, plaukų džiovintuvai, plaukų tiesintuvai ar elektriniai dantų šepetėliai. Apsidairykite ir nuspręskite, ko trūksta jų vonios kambaryje bei išrinkite subtilų, vonios priemonių arsenalą papildantį prietaisą. Staigmena ir džiugesys – garantuoti!

Tegu darbuojasi kvalifikuoti pagalbininkai

Kvapni dovana močiutei ir mamai

Nė vienos Kalėdos nepraeina be puikių kvapų, tad kvepalai yra išties puikus pasirinkimas. Kalėdos yra išties puiki proga padovanoti ką nors prabangesnio, ko įprastai nepirktumėte, pavyzdžiui: kvepalus plaukams, nišinius kvepalus ar visą kvepalų rinkinį.

Puikūs kvapnių dovanų patarimai

Maisto papildai – kalėdinė dovana mamoms? Kodėl gi ne?

Mamoms ir močiutėms dažniausiai linkime sveikatos, bet ar galime jos suteikti? Naudodamiesi sveikatos skiltyje pateikiamais patarimais galite bent šiek tiek padėti joms tapti sveikesnėms. Maisto papildai plaukų, odos ir nagų grožiui, tirpus kolagenas ar imunitetą palaikantys papildai iš pirmo žvilgsnio neatrodo taip patraukliai kaip makiažo priemonių paletė, tačiau tikrasis grožis slypi viduje! Sportininkės įvertins magnio arba kofermentų papildus, kurie pastiprina sportuojantį organizmą. Win-win!

Nors geriausia dovana mūsų mamoms ir močiutėms yra tai, kad per šventes visi galime būti kartu, vis dėlto, gauti Kalėdinę dovaną yra ne mažiau svarbu. Pasisėmėte įkvėpimo, ką Kalėdų proga galite padovanoti savo mamoms ir močiutėms? Keliaukite apsipirkti!