Apimties suteikiančios plaukų priežiūros priemonės

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Plaukų apimtis
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Įvertinimas
  •   2
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Jaučiatės nepatenkinti prigludusiais ir plonais plaukais? Suteikite jiems apimties naudodami tinkamas plaukų priežiūros priemones.

Pasitikėkite profesionaliomis apimties suteikiančiomis priemonėmis ir džiaukitės storais ir lanksčiais plaukais, kurie kas dieną atrodys lyg po apsilankymo kirpykloje!

Kaip suteikti plaukams apimties?

Išsirinkite jums labiausiai tinkančią apimties suteikiančią priemonę.

  • Apimties suteikiantis purškiklis – greita ir veiksminga priemonė, itin tinkanti skubantiems. Ji pakelia plaukų šaknis jų nesulipdydama ir yra lengvai iššukuojama.
  • Apimties suteikiantis šampūnas stiprina ir nenusveria plaukų suteikdamas jiems lankstumo. Išmėginkite šampūną su kofeinu ir suteikite plaukams papildomos energijos.
  • Šukuosenos formavimo putos arba apimties suteikiančios putos gali būti tepamos ant rankšluosčiu nusausintų plaukų panašiai kaip ir apimties suteikianti nenuplaunamoji priemonė.
  • Apimties suteikianti plaukų pudra tankina plaukus, mažina riebalavimąsi ir suteikia plaukams matinį efektą.

Palikite puikų pirmąjį įspūdį! Naudokite kelias apimties suteikiančias priemones vienu metu. Geriausia rinktis tos pačios linijos gaminius ir pasikliauti plaukų priežiūros specialistais, pvz., L´Oreal Professionel, Wella Professionals arba Matrix prekių ženklais.