Matrix

Matrix

Matrix, tai gyvybingo miesto spalvos ir neįpareigojanti optimizmo banga. Tai pasitikėjimo savimi ir begalinio žaidimo su plaukais jėga. Dėl savo misijos tapti spalvingiausiu prekės ženklu Matrix gali pasigirti plačiu profesionalių plaukų priežiūros priemonių asortimentu, kuriuo galite mėgautis savo namuose.

Tapkite sąžiningo ir draugiško amerikietiško plaukų kosmetikos prekės ženklo Matrix dalimi, kuris yra čia visiems be išlygų. Daugiau nei 20 metų patirtį turintis įkūrėjas ir kirpėjas Arnie Miller su žmona Sydell sukūrė prekės ženklą, atspindintį meilę plaukams, nesibaigiantį įkvėpimą ir paprastus sprendimus. 1980 metais buvo sukurta Matrix – prekės ženklas sukurtas visiems nebijantiems svajoti, išsiskirti iš minios ir išsilaisvinti.

Spalvingas Matrix produktų asortimentas siūlo sprendimą kiekvienai plaukų problemai ir plaukų tipui. Gausiame asortimente rasite, pavyzdžiui, ikonišką Matrix šampūną, skirtą plaukų apimčiai Total Results High Amplify, maitinamąjį baltymų kondicionierių, detalizuotą plaukų formavimo priežiūrą arba 3 visiškai neutralizuojančias linijas, kurios slopina visus nepageidaujamus plaukų atspalvius.

Atsiduokite į Matrix prekės ženklo, kuriuo pasitiki viso pasaulio profesionalai, rankas ir pasirūpinkite savo plaukais taip, kaip jie to verti. Savo namuose taip pat!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi