Pereiti prie pagrindinio turinio

Taip kvepia pasaulis: Paryžiaus, Tokijo ir Mohavių dykumos įkvėpti kvepalai

2023-08-24

Jana Potuznik

Skaitinys 4 minutėms

Keliaukite aplink pasaulį kartu su mumis! Į Londoną, Paryžių, Tokiją, Kalabriją, Indiją ir Mohavės dykumą. Keliaukite su mumis po miestus ir dykumas. Parodysime jums kvapus, kuriuos įkvėpė šios vietos. Kas žino, gal jos įkvėps ir jus – keliauti, tyrinėti ar net pakeisti savo kvepalus.

Išskirtinė energija, išskirtiniai kvepalai

Yra miestų ir vietų, turinčių ypatingą atmosferą, kuri neapleidžia jūsų ir grįžus namo bei ragina vėl sugrįžti. Kai kurios vietos pakeri savo temperamentu, kitos – spalvomis, trečios – jas supančia tyla. Ne mažiau išskirtiniai yra ir jas atspindintys kvepalai. Kurie mums patinka labiausiai?

Europietiška grietinėlė

Eisenberg Back to Paris – pulsuojantis kaip Prancūzijos metropolis aromatas! Drąsus ir nepakeičiamas. Aromatas mus veda nuo mandarinų ir rabarbarų iki žibuoklių ir vilkdalgių, kelionę po miestą užbaigdamas medienos, pačiulių ir vanilės natomis. Išraiškingas, bet saldus. Temperamentingas, bet kužda, kad leisis kurį laiką prijaukinamas, jei pajus, kad verta…

Aromatas Burberry Her London Dream yra toks pat romantiškas kaip Londonas po vasaros lietaus, sklaidantis ryto ūkanoms. Nešaukia „aš čia“, o laukia, kol jį pastebėsite. Ypač kai pajusite gaivias imbiero natas su citrina, švelniomis rožės ir bijūno širdies natomis bei ambros pagrindu. Nes puikiai žino, kad jūs jį pamilsite!

Valentino Born In Roma Donna spinduliuoja Romos moterų pasitikėjimu, kuriam neįmanoma atsispirti. Prie jo pridėkite žiupsnelį klasikos ir daug elegancijos – visa tai uždaryta senosios italų architektūros įkvėptame buteliuke. O sudėtis? Itališkos citrinos, žaižaruojantys jazminai, vanilė. Bellissima!

Senojo žemyno įkvėpti kvepalai

Atostogų kryptys

Unisekso nišinį aromatą Tom Ford Costa Azzurra Parfum įkvėpė Žydroji pakrantė, jis simbolizuoja vietą, kurioje galima bent trumpam stabtelėti ir atsikvėpti. Čia karaliauja jūra, saulė, citrusinių vaisių gaiva, ąžuolų ir kiparisų giraitės, kadagio aštrumas ir žiupsnelis prabangos, kurią suteikia ambra ir labdanumas…

GUERLAIN Aqua Allegoria Granada Salvia tai aromatas, kuriame skleidžiasi viską persmelkianti laisvės dvasia, kerinti kaip nuostabūs Granados (Ispanija) sodai. Prisotintas sultingų juodųjų serbentų, granatų… Ir švelnus kaip rožė. Rafinuotas šalavijų, samanų ir pačiulių aromatas. 

Nishane Ambra Calabria nuneš jus į Kalabrijos regioną Italijoje. Kvepalų ekstraktas, padedantis patikėti, kad gyvenime galima pasiekti viską, apie ką svajoji! Žavus kaip bet kuri diena, praleista saulėtoje pakrantėje. Intensyvus, tačiau žaliųjų tonų, bergamotės ir kalendros gaivą balansuoja vanilės, gintaro ir muskuso sodrumas.   

Kvapai iš pajūrio regionų

Žeme, tolimoji…

Kvapųjį vandenį Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya įkvėpė viena iš judriausių pasaulio pėsčiųjų perėjų Tokijuje, Šibujos seniūnijoje. Triukšminga, energinga, spalvinga ir tiesiog unikali vieta, kaip ir šis aromatas, kuris žada atskleisti kiekvieną jūsų asmenybės aspektą. Simbolinę bijūnų, magnolijų ir vyšnių žiedų puokštę papildo fantastiškos žaliosios natos. 

Džaipuras arba rožinis miestas yra Indijoje. Na, o jo išskirtinumą įkūnija aromatas Boucheron Jaïpur Bouquet. Nuostabiai saulėtas dėl greipfrutų, mangų ir citrinų derinio. Arabiškas jazminas suteikia šiam kvapui rytietišką akcentą, o pagrindinis kašmyro akordas skleidžia ypatingą švelnumą. Apjungia tradicijas ir XXI amžių, puikiai tinka vasarai.

BYREDO Mojave Ghost – labai drąsus, kaip ir kiekvienas įžengęs į Mohavių dykumą, įkvėpusią šį nišinį unisekso aromatą. Išskirtinis dėl tokių retų ingredientų kaip ambretas ir sapodilė. Dvelkiantis mediena bei aksominis, ugningas ir gaivinantis. Kupinas potyrių, kurių nenorite praleisti!

Kvepalai iš kito pasaulio krašto

Į kokias šalis ir vietas jus nuneša jūsų mėgstami aromatai? Nesvarbu, ar ta vieta yra šalia, ar tolima kaip horizontas, linkime jums laimingos kelionės.