Gintaro kvepalai

Gintaro kvepalai yra geriausiai tinkantis kvapas, panorėjus jaukiai įsisupti šaltomis žiemos dienomis. Sultingas medienos ir saldžių natų mišinys su aštrių prieskonių akordų užuomina suteikia kiekvienai kvepalų kompozicijai šilumos ir jaukumo. Saldus pudrinis aromatas visą dieną sklis nuo jūsų odos.

 

Gintaro eterinis aliejus pasižymi daugybe teigiamų poveikių, įskaitant raminamąjį, įtampos ir nerimo mažinimo, smegenų veiklą skatinantį ir pan. poveikius.

Gintaro kvapo profilis:

gintaro kvapas yra dervingas, pripildytas jausmingu saldžių medienos natų, prieskonių ir medaus deriniu. Jis jaukus ir šiltas su miltelinio aromato užuomina, žavintis savo grakštumu ir elegancija. Gintaro aromatas puikiai dera su kitais kvepalų ingredientais ir suteikia kiekvieniems kvepalams rytietiškumo ir paslaptingumo.

Kaip išgaunamas gintaro kvapas:

Gintaras yra fosiliniai spygliuočių sakai, kuriems formuotis prireikė milijonų metų – dauguma randamo gintaro yra 50–300 milijonų metų senumo. Sakai susidaro tam, kad medis apsisaugotų nuo vabzdžių ir grybelinių ligų bei pažeidimų. Gintaras pasižymi lengvu pušies kvapu ir auksine medaus spalva. Ši aromatinė derva, dar vadinama organiniu brangakmeniu, yra randama beveik visose pasaulio vietose.

Gintaro kvapo natos nuo senų senovės garsėjo šiluma ir užliejančia malone. Natūralus gintaras gamina labai mažai kvapo, todėl parfumerijos tikslais jis atkuriamas iš labdano, benzoino ir tonkos pupelių mišinio. Paprastai jis derinamas su vanilės, tabako ar migdolų esencijos užuominomis, kad aromatas būtų dar labiau pudrinis, jaukus ir šiltas.

Parfumerijoje naudojama ir kita gintaro rūšis - pilkasis gintaras, dar vadinamas ambra. Jis dar dažnai vadinamas „jūros auksu“, nes jis gaunamas iš tam tikrų kašalotų rūšių. Tai yra į vašką panašus auginys, kuris susidaro banginio skrandyje bei žarnose ir išsiskiria su išmatomis. Pilkasis gintaras yra viena vertingiausių ir rečiausių parfumerijos žaliavų. Šiais laikais ambros esencija gaminama dirbtinai. Pilkojo gintaro kvapas yra žemiškas ir saldus.

Leiskite sau pasinerti į prabangių gintaro kvapų pasaulį ir pasimėgaukite jaukiu, šiltu jausmu šaltomis žiemos dienomis. Saldus gintaro aromatas ant jūsų odos išliks visą dieną, o paslaptingu rytietišku kvapu atkreipsite visų dėmesį. Geriausius gintaro kvepalus rasite notino.lt svetainėje.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Gintaro kvepalai
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Ypatingoms progoms
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai