Pereiti prie pagrindinio turinio

Pačiulių kvepalai

Pačiulių kvapas labai intensyvus, žemiškas, o jų sodri žalumos širdies nata paprastai naudojama parfumerijoje, kosmetikoje bei, dėl įtampą mažinančių savybių, aromaterapijoje. Pačiulių aliejus pasižymi galingu ir viliojančiu kvapu, padedančiu sumažinti nerimą ir pakelti nuotaiką. Tikima, kad gali veikti ir kaip afrodiziakas.

 

Pačiulių aliejaus kvapas labai sodrus ir pikantiškas, su saldžiais pustoniais, nepaprastai universalus ir harmonizuojantis nuotaiką.

Pačiulių aliejaus kvapas dažniausiai siejamas su hipių karta, Jis buvo labai populiarus 1960-aisiais, tačiau, iš esmės, jį pradėta naudoti prieš šimtus metų. Į Vidurio Rytus šis augalas buvo atvežtas šilko keliu, o Europą jis pasiekė užkariautojo Napoleono Bonaparto dėka.

Pačiulių kvepalų aromato profilis:

pačiulių aliejaus kvapas pasižymi medienos kvapu ir mėtos aromatų pustoniais, jaučiamas ir saldus žoliškas dvelksmas. Tai labai galingas kvapas. Kvepaluose naudojamas kaip ilgalaikė bazinė nata, puikiai apjungianti aromatų mišinį.

Kaip išgaunamas pačiulių kvapas:

pačiuliai yra egzotiški žali augalai kvepiančiais lapais ir rausvai balkšvais žiedais. Augalas kildinamas iš tropinių Azijos regionų. Pačiulių aliejus išgaunamas garais distiliuojant džiovintus arba fermentuotus džiovintus lapus ir daigus. Pačiulių aliejus senėdamas tik gerėja, kaip ir prabangus vynas.

Pačiulių kvepalai labai intensyvūs, dvelkiantys medžiu ir viliojantys. Atraskite pačiulių kvapų pasaulį svetainėje notino.lt!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą