Pereiti prie pagrindinio turinio

4 skirtingi daiktų sudėjimo būdai: ponai, pateikiame jums puikią keliautojo atmintinę!

2024-02-05

Notino

Skaitinys 5 minutėms

Mėgstate keliauti, bet daiktų susidėjimas jums yra kančia. Visada ką nors pamirštate. Norite mėgautis kelionėmis turėdami visus būtiniausius daiktus? Sukrovėme keturis skirtingus lagaminus, kad jūsų būsimose kelionėse jums nieko netrūktų.

Paruošėme lagaminą komandiruotei arba susibūrimui su kolegomis, savaitgaliui dviem ir kelionei į kalnus su draugais. Nesvarbu, kur eisite – nors ir į sporto salę po darbo – įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia jūsų ramybei ir komfortui užtikrinti. 

1. Sporto krepšys

Iš pradžių apšilimas – susidėsime daiktus sporto salei. Bus lengva, nes ten juk neliekate nakvoti... Reikės rankšluosčio, sportinės aprangos ir avalynės. Taip pat galite pasiimti gertuvę ar kokteilių plaktuvą, kuriame po treniruotės susiplaksite baltyminį gėrimą ir išgersite jį sporto salėje prie baro ar važiuodami namo automobilyje. 

Jei sportuojate ryte prieš darbą ir jūsų laukia ilga diena, į sporto krepšį įsimeskite užkandį. Baltyminis batonėlis ar pakuotė džiovintos mėsos neužims daug vietos jūsų krepšyje. Abu maisto produktai yra puikaus skonio ir ilgam suteikia sotumo jausmą.

Jei intensyviai sportuosite, nepamirškite ausinių. Mobiliajame telefone susikurkite grojaraštį, kurio klausysitės sportuodami. Grojant tinkamai muzikai kilnoti svorius bus lengviau. 

Po treniruotės jūsų laukia dušas. Pasiimkite savo mėgstamą dušo želę. Nepamirškite kietojo dezodoranto arba antiperspiranto. Grįždami iš sporto salės privalote kvepėti. Be jokių kalbų.

Ko neturėtų trūkti sporto salėje

2. Lagaminas vykstant į komandiruotę

Jūsų laukia kelių dienų komandiruotė, o gal ruošiatės į susibūrimą su kolegomis? Pasiimkite ne tik jūsų profesijai tinkamą aprangą, bet ir kosmetikos priemonių. Nepamirškite dantų šepetėlio ir dantų pastos, nes gaivus kvapas yra svarbus. Pasiimkite kvepalų ar tualetinio vandens (ne tik tam, kad kolegos jumis žavėtųsi). 

Jei praleisite keletą dienų su viršininkais ir norite jiems padaryti įspūdį, pasiimkite skutimosi mašinėlę ar barzdos kirpimo mašinėlę ir kosmetikos po skutimosi priemonių. Prižiūrėta ir glotni veido oda paliks gerą įspūdį jūsų viršininkams. 

P.S. Jei į komandiruotę ką nors vežatės, kvepėti turite ne tik jūs, bet ir jūsų automobilis. Įsigykite malonų ir neįkyrų kvapą automobiliui. Prieš pasiimdami kolegas, nepamirškite automobilio sutvarkyti. Bet jūs tai žinote.

Kas pravers komandiruotėje

3. Rankinis bagažas savaitgaliui dviem 

Jūsų partnerė negali sulaukti, kol praleis keletą dienų su jumis Romoje, Paryžiuje, Barselonoje ar kitame garsiame didmiestyje? Svarbu namuose nepalikti reikalingų daiktų ir nesužlugdyti romantikos. 

Be standartinių kosmetikos priemonių, pakankamo kiekio švarių drabužių ir apatinių, nustebinkite savo partnerę jautriai išrinkta erotine dovana. Pagaliau turite laiko sau, todėl išnaudokite jį maksimaliai. Mėgaukitės maloniomis pažinties akimirkomis net po antklode.

Idealią glamonėjimosi atmosferą galite sukurti su kvapiąja žvake. Mažesnė kvapioji žvakė puikiai tilps į jūsų rankinio bagažo lagaminą. Arba įsidėkite erotinio masažo aliejų. Kada gi daugiau turėsite laiko ilgai preliudijai, jei ne romantiškąjį savaitgalį?

Namuose nepalikite mėgstamų kvepalų ir plaukų formavimo priemonių. Per romantišką vakarienę gražiai turi atrodyti ne tik jūsų partnerė, bet ir jūs. Sutvarkyti plaukai suteiks reikiamos drąsos ir sveiko pasitikėjimo savimi.

Ką pasiimti meilės savaitgaliui

4. Kuprinė į kalnus

Džiaugiatės it maži vaikai! Pagaliau gavote leidimą ir su vyriška kompanija išvykstate į kalnus. Jūsų laukia nemaža adrenalino dozė ir linksmybės. Prieš išvykdami patikrinkite, ar susidėjote visą sportinę įrangą ir funkcinę aprangą, kurios jums prireiks. 

Kas toliau? Kaip visada nepamirškite mėgstamų kosmetikos priemonių. Būtina pasiimti ne tik dantų šepetėlį (galite nusipirkti garsinį ar elektrinį) ir dantų pastą, bet ir dezodorantą ar kūno purškiklį, dušo želę ir šampūną. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, namuose nepamirškite kontaktinių lęšių priežiūros tirpalo.

Aukštai kalnuose jums prireiks saulės akinių ir kremo nuo saulės, geriausia su SPF 30 arba SPF 50 apsauga. Pravers vitaminai ir mineralai sportuojantiems, kurie suteiks jums ištvermės ir padės išvengti traumų. Energijos galite gauti ir iš džiovintų vaisių. Pakuotė tilps į kuprinę arba striukės kišenę.

Ko jums prireiks aukštai kalnuose

Ar jau susidėjote visus daiktus? Ar nieko nepamiršote? Tikimės, kad ši keliautojo atmintinė padės jums susiruošti į keliones ir mėgautis jomis.