Vyriški dezodorantai ir antiperspirantai

Perkamiausi

Vyriški dezodorantai ir antiperspirantai

Laimėkite kovą su prakaitavimu ir nemaloniu kūno kvapu! Išsirinkite geriausią vyrams skirtą dezodorantą arba antiperspirantą, pasižymintį maloniu kvapu ir nepralenkiamu poveikiu.

Vyriški dezodorantai

Vyriškas dezodorantas – puikus pasirinkimas, kai reikia numalšinti nemalonų kvapą, o ne gausų prakaitavimą. Vyrams skirti dezodorantai skirti neutralizuoti kūno kvapą. Išsirinkite geriausią vyrišką dezodorantą pagal kvapą, dydį ir ilgai išliekantį poveikį. Jei jūsų oda jautri, išmėginkite vyrišką dezodorantą be aliuminio.

Vyriški antiperspirantai

Vargina gausus prakaitavimas? Pasikliaukite vyriškais antiperspirantais, kurie aktyviai stabdo prakaitavimą. Kokiu poveikiu turėtų pasižymėti geriausias vyriškas antiperspirantas? Didžiausią dėmesį atkreipkite į priemonės formulę, nes antiperspirantas ne visuomet atlieka tą pačią funkciją kaip ir dezodorantas. Kai kurie antiperspirantai užkerta kelią prakaitavimui, tačiau yra bekvapiai. Jei ieškote vyriško antiperspiranto, kuris atlieka dvejopą funkciją, išmėginkite „du viename“ priemonę.

Pieštukinis, rutulinis, kreminis ar purškiamas dezodorantas?

  • Pieštukiniai vyrams skirti dezodorantai ir antiperspirantai yra labai praktiški, tad juos lengva pasiimti su savimi. Jei ieškote natūralios alternatyvos, išmėginkite kristalinį dezodorantą, kuris yra pagamintas iš mineralinių druskų. Ši priemonė šiek tiek sutraukia prakaito liaukas ir mažina nemalonų kvapą.
  • Rutuliniai ir purškiamieji dezodorantai yra labai lengvai naudojami. Tačiau ne taip kaip kreminiai arba pieštukiniai dezodorantai – jiems reikia laiko išdžiūti.

Rinkitės iš gausaus populiarių prekių ženklų siūlomų priemonių asortimento! Notino.lt rasite geriausius vyrams skirtus dezodorantus ir antiperspirantus.