Dezodorantas be aliuminio

Rekomenduojama

Išsirinkite dezodorantą be aliuminio druskų ir leiskite odai kvėpuoti. Pamirškite nemalonų prakaito pojūtį ir džiaukitės kiekviena diena be jokių suvaržymų! Geras dezodorantas arba antiperspirantas be aliuminio užkirs kelią nemaloniems kvapams ir pasirūpins maloniu pažastų kvapu nedirgindamas odos.

Kodėl verta rinktis dezodorantą be aliuminio?

Aliuminio druskos užkerta kelią prakaito išsiskyrimui ir jo kvapui, tačiau jos ne visuomet tinka jautriai odai. Nors aliuminio druskos nestabdo toksinų šalinimo, verčiau rinkitės natūralią priemonę be aliuminio, nes natūralus antiperspirantas be aliuminio yra geriausias pasirinkimas!

Kuo skiriasi dezodorantas ir antiperspirantas be aliuminio?

Dezodorantas neleidžia prakaitui reaguoti su bakterijomis ir sukelti nemalonaus kvapo, o antiperspirantas kiek įmanoma labiau užkerta kelią pačiam prakaitavimui. Nepamirškite, kad prakaitavimas yra natūralus procesas, kuris reguliuoja kūno temperatūrą ir drėkina odą, tad visiškai jo atsikratyti neįmanoma.

Pasitikėkite kokybiškomis tokių prekių ženklų kaip Weleda, Vichy arba Korres priemonėmis ir jauskitės gaiviai kiekvieną dieną.