Yves Saint Laurent Black Opium

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Black Opium
Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Kvepalų kategorija
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Yves Saint Laurent Black Opium kvepalai

Užsukę į puslapį notino.lt, atraskite paslaptingąją Black Opium kvepalų kolekciją iš legendinių Yves Saint Laurent mados namų. Kaip ir jų mados dizainas, Black Opium aromatai suteikia klasikinę madą ir grožį propaguojančiai moteriai veržlumo ir šiuolaikiškumo. Kaip narkotikas veikiančios juodos kavos, jausmingų baltų gėlių, šviežių citrusinių vaisių ir saldžios vanilės natos sukuria svaiginantį kvepalų aromatą, kupiną energijos ir aistros!

Apie Yves Saint Laurent

Alžyre gimusio Yves Henri Donato Mathieu Saint Laurent ir jo partnerio Pierre Berge 1961 m. įkurtas prekės ženklas įgijo puikią reputaciją įnešdamas į klasikinės mados tradicijas „naujų vėjų“. Prieš atidarydamas savo mados namus, Yves Saint Laurent amato mokėsi iš legendinio Christian Dior.

Iškilus populiariajai kultūrai ir visiems kūrėjams siekiant nuolatos nustebinti naujais modeliais, Yves Saint Laurent prekės ženklas audringai įsiveržė į mados pasaulį savo neprilygstamais drabužiais, iš kurių paminėtini griežto kirpimo vyriško kostiumai moterims, smokingai, stori vilnoniai paltai, permatomos palaidinės ir kombinezonai, sukėlę tikrą ažiotažą mados pasaulyje.

Jis buvo pirmasis dizaineris, 1983 m. Niujorko Metropoliteno muziejuje surengęs personalinę savo darbų parodą

Po paskutinio mados šou 2002 m., Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy suteikė jam Garbės Legiono Grand Officer rangą.

Yves Saint Laurent padarė didžiulę įtaką mados pasauliui septintajame dešimtmetyje ir iki šių dienų išliko vienu įtakingiausių Europos mados dizainerių. Net žymūs Yves Saint Laurent kvepalai sujungia prancūziškos parfumerijos rafinuotumą su drąsiais ir veržliais kvapais, skirtais tiems, kurie mėgsta žaisti pagal savo taisykles.

YSL Black Opium kvepalų kolekcija

Atraskite aukščiausio lygio Black Opium kvepalų kolekciją ir pamaloninkite savo uoslę kriaušės, apelsinmedžio žiedų ir vanilės natomis, elegantiškai persipinančiomis su ypač sodriais, „tamsiais“ ir rafinuotais juodos kavos, muskuso ir pačiulių aromatais. Kvepalai Black Opium yra tokie pat išskirtiniai, kaip ir jų elegantiški buteliukai. Jie puikiai tinka visoms gyvybingoms ir nepriklausomoms moterims, ieškančioms naujo „firminio“ kvapo, kuriuo galėtų papildyti savo kvepalų kolekciją.

Kvepalai Yves Saint Laurent Black Opium – tai aromatas, kuriuo galite dvelkti bet kokiu paros ar metų laiku. Jokių taisyklių, jokių išimčių!

Yves Saint Laurent Black Opium parfumuotas vanduo moterims

Yves Saint Laurent Black Opium parfumuotas vanduo moterims pasižymi žaviu, kupinu energijos ir moteriško jausmingumo aromatu. Rytietiško kvapo kriaušių natų mišinys puikiai dera su aštriais rausvaisiais pipirais, juoda kava ir jazminu. Jį papildo šiltos vanilės akordas. Šis aromatas buvo sukurtas savimi pasitikinčioms moterims, kurioms patinka demonstruoti savo aistrą kasdieniam gyvenimui.

Yves Saint Laurent Black Opium Intense parfumuotas vanduo moterims

Kitas Yves Saint Laurent kvepalų kolekcijos perlas – tai YSL Black Opium Intense parfumuotas vanduo moterims. Šį kvapą pradeda mėlynas absentas, o jį papildo arabiškojo jazmino, saldymedžio ir apelsinmedžio žiedų natos. Šį egzotišką kvapą užbaigia kavos, šiltos vanilės ir sandalmedžio akordai.

Yves Saint Laurent Black Opium Neon parfumuotas vanduo moterims

Jei norite išmokti viliojimo meno, išbandykite Black Opium Neon parfumuotą vandenį moterims. Šis rytietiškas gėlių aromatas išlieka ant odos visą dieną ir skleidžia labai paslaptingą ir šiltą kvapą, skirtą svaiginti aplinkinius. Viršutines natas sudaro banguotojo kertuočio (drakonvaisių) ir mandarinų aromatai, vidurines (širdies) natas – hibiskuso, apelsinų žiedų ir jazminų aromatai, o jo pabaigoje justi juodos kavos nata ir vanilės pėdsakas.

Yves Saint Laurent Black Opium Glowing tualetinis vanduo moterims

Norėdami dar daugiau gaivaus ir subtilaus kvapo, išbandykite YSL Black Opium Glowing. Šie kvepalai sujungia juodos kavos harmoniją kibirkščiuojančiomis kriaušių natomis, kurias papildo rūgštūs citrusai. Širdies natose glūdi saldus apelsinų žiedų ir arabiško jazmino aromatas, o pabaihoje juntamos jaukios šilto kedro, muskuso ir pačiulių natos. Šis aromatas tinka kasdienai.

Yves Saint Laurent Black Opium kūno emulsija moterims

Norėdami tinkamai sudrėkinti odą, rinkitės Yves Saint Laurent Black Opium kūno emulsiją moterims. Ji suteiks jūsų odai žavų saldžios vanilės ir juodos kavos kvapą bei sustiprins jūsų Black Opium aromatą, kuris išliks ant jūsų odos visą dieną. Kūno losjonas maitina, glotnina ir švelnina odą.

Jei esate išskirtinių, riboto tiražo gaminių, skirtų ypatingomis progomis gerbėja, pasirinkite YSL Black Opium Limited Edition kvepalus, kuriuos įkvėpė muzika ir aistringas gyvenimas.

Jei ieškote subtilaus aromato kasdienai, pasirinkite YSL Black Opium Floral Shock, kuriame dera legendiniai kavos ir vanilės akordai, o kvapą papildo šviežumo ir kriaušių, frezijų, gardijų ir baltų gėlių natos.

Padovanokite drąsią dovaną

Kvepalai Black Opium– puiki dovana. Jų išskirtiniai, neįprasti kvapai daugelį moterų svaigina ir priverčia juos dievinti. Palepinkite savo artimąją kvapu, kuris išreikš jos moterišką geidulingumą!

Jei ieškote naujų kvapų savo kolekcijai, YSL kvepalai iš paslaptingos ir „tamsios“ Black Opium linijos yra puikus būdas pareikšti pasauliui apie savo veržlią ir įžūloką sielą!