Porų juostelės ir inkštirų juostelės

Su inkštirais ir spuogais būtina kovoti sumaniai! Atsikratykite bet kokių netobulumų ir išvalykite poras būdamos namuose. Valomosios inkštirų ir atkuriančios juostelės nuo spuogų yra puikūs produktai, tinkantys bet kokiam odos tipui.

Juostelės nuo spuogų

Kovojate su dideliais raudonais spuogai, kurių sunku atsikratyti? Išbandykite juosteles nuo spuogų – idealus produktas, padėsiantis kovoti su problemiška oda. Juostelės nuo spuogų iškart sumažina nemalonias dėmeles.

Priklijuokite juostelę nuo spuogų ant švarios ir sausos odos virš raudonos vietos, kur ketina formuotis spuogas. Juostelė tobulai prilips prie odos, sumažins raudonumą ir neleis labiau plisti bakterijoms. Jei ieškote būdo, kaip per naktį atsikratyti spuogo, užklijuokite juostelę nuo spuogų ant dėmelės prieš eidami miegoti ir ryte džiaukitės rezultatu.

Juostelės nuo inkštirų

Užsikimšusios poros ir per daug riebi oda gali varginti ne tik paauglystėje, bet ir suaugus. Laimei, dabar galite susidoroti su šiomis problemomis ir namuose. Valomoji juostelė užsikimšusioms poroms akimirksniu išvalys poras ir pašalins inkštirus, taip pat ir inkštirus ant nosies.

Juosteles nuo užsikimšusių porų paprasta naudoti. Vieną uždėkite ant nosies, palaikykite gamintojo rekomenduojamą laiką ir nuimkite su visais nešvarumais.