Pereiti prie pagrindinio turinio

Nišiniai kvepalai: kurie geriausi?

2022-04-24

Notino

Skaitinys 6 minutėms

Ką manote apie nišinius kvepalus? Ar žinote juos pakankamai, kad galėtumėte susidaryti nuomonę? Man nišiniai kvepalai yra tai, iki ko turėjau „užaugti“. Norėčiau apie juos sužinoti tiek, kad pagaliau galėčiau juos tinkamai įvertinti. Dabar atradau mėgstamiausius ir būtent savo žiniomis apie juos norėčiau pasidalyti su jumis! Kodėl pasirinkau būtent šiuos kvepalus ir kuo jie ypatingi? Mielai jums pasakysiu.

Kuo nišiniai kvepalai skiriasi nuo kitų?

Nišiniai kvepalai beveik tiesiogine prasme yra unikalūs. Laisvas žodžio „niche“ vertimas yra „kažkas nepaprasta, ypatinga“. Manau, kad būtent to galiu tikėtis iš bet kurių kvepalų, kuriuos bepasirinkčiau. 

Nišiniuose kvepaluose naudojami tik geriausi natūralūs ingredientai – paprastai jie nėra lengvai gaunami, todėl retai naudojami įprastuose kvepaluose. Be to, jie dažnai kuriami ilgametes parfumerijos tradicijas turinčiose šeimos įmonėse. Šis amatas perduodamas iš kartos į kartą, todėl galime tiksliai žinoti kvepalų kūrėją.

Ir paskutinė smulkmena, priversianti jus apsispręsti Dauguma aromatų, priskiriamų nišinių kvepalų kategorijai, yra skirti tiek moterims, tiek vyrams! Jie neskirstomi į vyriškus ir moteriškus kvapus, todėl yra kur kas didesnis pasirinkimas. 

Produkti

Mano mėgstamiausi nišiniai kvepalai

Dabar – geriausioji dalis. Žinau, kad nišinių kvepalų pasirinkimas yra ilgas procesas ir jūsų skonis gali skirtis nuo manojo. Tačiau vis tiek manau, kad į šiuos kvepalus tikrai verta atkreipti dėmesį.

Besirenkant juos, svarbu nepamiršti, kad nišiniai kvepalai nėra „tik“ kvepalai. Daugelyje jų slypi unikali kvepalų istorija arba konkreti emocija, kurią jie turėtų sukelti. Taigi, tai ne vien dar vienas mados ar grožio aksesuaras, bet ir požiūris, su kuriuo renkatės konkrečius kvepalus! 

Didieji romanai 

Jei patinka literatūra ar tiesiog įdomios, dramatiškos... ar eilinės istorijos, neabejotinai išsirinksite iš kvapų NOVELLISTA. Vis šio ženklo kvepalai yra įkvėpti geriau ar mažiau žinomo literatūros kūrinio. Todėl kvapas jums turėtų sukelti panašias emocijas, tarsi skaitytumėte ar net išgyventumėte tam tikrą istoriją. 

Kvepalus NOVELLISTA Rouge Privé įkvėpė tamsus rašytojo Danielio Defoe romanas „Roksana“. Kaip ir romane, viena iš pagrindinių temų yra gundymas, todėl ir šis kvapas jus suvilios akimirksniu –⁠ damasko rožė, bijūnas ir benzoino derva. Ir nors jie turėtų yra universalūs, atsižvelgdama į kvepalus įkvėpusią istoriją, labiau juos rekomenduočiau moterims. 

Kvapas NOVELLISTA Vanilla Club įkvėptas Kubos rašytojo Miguelio del Carriono romano „Nedorėlės“ Istorija nukels jus į Havanos gatves, į kurių atmosferą pasinersite pajutę šį kvapą! Tabako, vanilės, gvazdikėlių ir kakavos derinys suteiks jums galimybę pasimėgauti Kubos sostinės atmosfera. 

Įprastos neeilinės dienos 

Ką turi atrasti kiekvienas nišinių kvepalų mėgėjas? Prekės ženklo Maison Margiela kvepalų linija REPLICA sukurta taip, kad primintų jums įsimintiniausias akimirkas. Todėl kvepalus galite rinktis pagal tai, kuriuo dienos ar nakties metu jaučiatės geriausiai. 

Maison Margiela REPLICA When the Rain Stops mane nukelia į tą akimirką, kai nustoja lyti ir danguje vėl sušvinta saulės spinduliai. Tokiomis akimirkomis ypač mėgaujuosi vasarą! Nors mane žavi žolės ir asfalto kvapas po lietaus, dabar man labiau patinka rausvųjų pipirų, jazminų ir pušų derinys. 

Jei patinka pasinerti į geros muzikos ir spalvingų kokteilių krištolo taurėse kupiną baro atmosferą –⁠ jums jau nebereikės to ieškoti. Tiesiog išbandykite kvepalus Maison Margiela REPLICA Jazz Club . Sicilijos citrinų, romo ir tabako derinys vos panorėjus panardins jus į šauniausią miesto vakarėlį. 

Kiekvienam aistringam keliautojui 

Patinka pabėgti nuo kasdienybės, keliauti ir mėgautis naujai atrandamų vietų atmosfera? Aš tuo tiesiog gyvenu. Štai kodėl mano gyvenime neturėtų trūkti kvepalų, su kuriais bent mintyse galėčiau aplankyti savo mėgstamas vietas. 

Kvepalai Atelier Cologne Clémentine California gali jus nukelti į saulėtą vakarinę JAV pakrantę, tačiau vien tuo neapsiribokite. Įsivaizduokite bet kurią šalį, kurioje jaučiatės puikiai ir laisvai! Šis maloniai citrusinis prancūzų parfumerių sukurtas aromatas atgaivins jus karštomis vasaros dienomis. 

Prekės ženklo Atelier Cologne vizitinė kortelė – ypač koncentruotų eterinių aliejų derinys. Mane žavi, kad šį prekės ženklą perėmė du jauni kūrėjai, kurie įkvėpimo semiasi iš XVIII a. sukurtų kvepalų. Tačiau neturėtumėte būgštauti, kad aromatai dvelks senamadiškumu! Su šiais moderniais kvepalais atgaivinsite geriausių savo gyvenimo akimirkų prisiminimus.

Molekuliniai kvepalai   

Į tingias atostogas prie jūros jus nukels aromatas Escentric Molecules Escentric 05. Jų šiltas medienos dvelksmo aromatas net ir blogu oru primins jums malonias vasaros dienas. Atmosferą padės sukurti figų, bazilikų, jazminų, apelsinų ir kadagių aromatas. 

Tačiau pagrindinis Escentric Molecules kvepalų patrauklumas yra jų unikali sudėtis, pagrįsta išskirtine aromato molekule – Iso E Super. Visi šių kvepalai yra išties saviti ir ypatingi, todėl būkite apdairūs, jei patinka ekstravagancija!

PATARIMAS: Dar vienas išskirtinis vadinamųjų molekulinių kvepalų privalumas tas, kad juos galima sluoksniuoti, t. y., derinti dvejus kvepalus. Molekulės susimaišo ant odos ir sukuria visiškai naują kvapą. 

Mėgaukitės ir nišiniais kvepalais namams 

Labai nustebau sužinojusi, kad egzistuoja ir namams skirti nišiniai kvepalai. Tyrinėdama visus įmanomus kvapus, susidūriau su prekės ženklu Souletto ir atradau aromato skleidiklį Souletto Primera Reed. Jame susimaišo kokosų, medaus ir vanilės aromatai, kurie pasklis po jūsų gyvenamąją erdvę ir suteiks jai saldaus prieskonio. Tiesiog įmerkite medines lazdeles į kvepalus ir aromatas pamažu pasklis po jūsų namus. 

Ar galite įsivaizduoti žaliųjų obuolių, bazilikų ir levandų kvapų derinį? Jei tai jus taip pat suintrigavo, turite išbandyti Souletto Reminiscense Scented Candle. Jis kiekvienus namus užpildo ypatingu gaiviu kvapu ir geba sukurti išskirtinę atmosferą! 

Produkti