Pereiti prie pagrindinio turinio

Atelier Cologne

Apie Atelier Cologne

Prancūzų prekės ženklas Atelier Cologne pristato prabangius kvepalus, kurių pagrindą sudaro didelė aukščiausios klasės eterinių aliejų koncentracija. Jo unisex kvapas sužavės nuostabiu ir stulbinančiu aromatu, taip pat stilingais buteliukais iš aukštos kokybės prancūziško stiklo su rankų darbo odos elementais.

Už Atelier Cologne prekės ženklo yra prancūzų-italų pora Christophe Cervasel ir Sylvie Ganter. Kai Christophe ir Sylvie įsimylėjo Niujorke, netrukus jie sužinojo, kad juos vienija ne tik meilė, bet ir aistra legendiniam odekolonui Eau de Cologne. Kartu jie svajojo sukurti gaivų, elegantišką ir gerai nešiojimą kvapą. 2009 metais svajonės išsipildė ir pora įkūrė savo parfumerijos namus Atelier Cologne.

Tarp populiariausių prekės ženklo kvepalų yra žėrintis apelsinų kvapas Atelier Cologne Orange Sanguine, Atelier Cologne Clémentine California, kvepiantis Kalifornijos mandarinais, arba rytietiški kvapai su gėlių elementais Atelier Cologne Ambre Nue. Vanilės mėgėjus ne tik karštomis vasaros dienomis džiugins Atelier Cologne Vanille Insensée ir citrusinių vaisių aromatas Atelier Cologne Cedrat Enivrant.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą