Pereiti prie pagrindinio turinio

10 geriausių grožio patarimų 2023-iesiems: lūpų dažų triukas, švari pagalvė, išdžiovinti plaukai!

2022-12-28

Iva Davies

Dantų pasta ant spuogelių, kokosų aliejus vietoj kremo ar odos balinimas citrina. Tai patarimai, kurių tikriausiai nenorėtumėte išbandyti. Vietoj šių mes jums paruošėme puikių patarimų dešimtuką, kurie padės spindėti ištisus metus!

Socialiniuose tinkluose rasite daugybę naujienų ir patarimų, kaip prižiūrėti odą, kūną ar plaukus. Deja, daugelis iš jų nėra naudingi. Mes siūlome laiko patikrintų patarimų, kurie jums tikrai patiks!

1. Nepamirškite SPF

Aišku, kad girdite tai nuolatos. Bet jei bent kartą per dieną netepsite veido SPF50 turinčia priemone (nesvarbu, ar šviečia saulė, ar pila kaip iš kibiro), kitos priežiūros priemonės bus naudojamos bergždžiai ir neatneš jums norimo rezultato. Tad yra ypač svarbu naudoti apsauginį kremą nuo saulės.

2. Neprauskite veido karštu vandeniu

Bet juk tai taip malonu, ar ne? Žinoma, bet tai kenkia veido odai. Deja. Karštas vanduo ypač sausina veido odą ir nuplauna nuo odos reikalingus riebalus. Tad jei nenorite paraudusios, išsausėjusios ir niežtinčios odos, neprauskite veido karštu vandeniu.

3. Švarus teptukas – švari oda

Paatviraukime. Kada paskutinį kartą plovėte savo makiažo teptukus? Neprisimenate? Tuomet pats laikas tai padaryti. Juk nenorite naudoti nešvaraus, bakterijų kupino teptuko ant veido odos. Teptukus reikėtų plauti bent kartą per savaitę. Tam galite naudoti švelnų šampūną, tulžies muilą arba specialų teptukų valiklį.

4. Dažnai keiskite pagalvės užvalkalą

Jei miegate ant nugaros ir jums pavyksta miegant nejudėti, sveikiname, toliau galite nebeskaityti. Vis dėlto, jei paprastai miegate ant šono ar pilvo, jūsų veidas liečia į pagalvę, ant kurios lieka plaukų priežiūros priemonių, kremų, negyvų odos ląstelių... Skamba nemaloniai, tiesa? Todėl pagalvės užvalkalą keiskite bent du kartus per savaitę.

5. Visuomet išdžiovinkite plaukus

Bet tai jiems kenkia! Netiesa. Žinoma, reikia naudoti nuo karščio apsaugančias priemones, tačiau jei nedžiovinsite plaukų ar bent šaknų kokybišku plaukų džiovintuvu, nukentės galvos odos būklė, be to, gali atsirasti niežulys ar pleiskanos. 

Geriausi pagalbininkai

6. Nelieskite veido

Nešvarūs teptukai, nešvari pagalvė, o dabar – dar ir nešvarios rankos. Jūsų veidui to nereikia. Ar skaitydami el. laiškus mėgstate paremti smakrą? O gal važiuodami liftu pirštais nuolat tyrinėjate išsiplėtusias poras? Nustokite tai daryti. Jei dėl kokių nors priežasčių prireikia liesti veidą, prieš tai kruopščiai nusiplaukite rankas ir nuvalykite servetėle. Kitu atveju veido stenkitės neliesti. Ir dar labiau saugokite savo veidą nuo vaikų rankų.

7. Įkiškite pirštą tarp lūpų

Mėgstate ryškius lūpų dažus ir jums svarbu pasidažyti kruopščiai? Tiesa? Tada tikriausiai jums yra pasitaikę, kad bėgant dienai dantys išsitepa lūpų dažais. Kad taip nebenutiktų, kaskart pasidažę imkitės vienos paprastos gudrybės. Įkiškite pirštą į burną, suspauskite jį lūpomis ir ištraukite. Lūpų dažų perteklius prilips prie piršto ir niekuomet nebenudažys jūsų dantų.

8. Minimalistinis arsenalas

Sakoma, kad grožis slypi viduje, bet kai jautiesi prastai, makiažas gali pagelbėti. Suvienodinkite veido atspalvį pasitepę kremu su atspalviu, pakoreguokite antakius, pagyvinkite skruostus skaistalais ir paryškinkite blakstienas tušu. Išbandykite ir pastebėsite ne tik nuotaikos pokyčius!

9. Kosmetinės procedūros? Taip, bet...

Kosmetinis gydymas naudingas ne tik veido odai. Jis lygina, stangrina, skaistina, drėkina ir padeda atsipalaiduoti. Skamba tobulai. Tačiau jei neturite nuoseklios kasdienės ryto ir vakaro odos priežiūros rutinos, apsilankymas grožio salone kartą per šešias savaites nesuteiks jums visko, ko reikia. Todėl svarbu nepamiršti sąžiningos odos priežiūros namuose, o kosmetinėmis procedūromis salone galite mėgautis kaip papildoma pramoga. 

10. Pasibaigė skutimosi putos? Naudokite plaukų kondicionierių

Šią gudrybę žino visi. Kartais nutinka taip, kad norite greitai nusiskusti – laukia pasimatymas ar vakarėlis, o skutimosi putų neliko nė lašo. Neskuskite sausų plaukelių. Pasinaudokite plaukų kondicionieriumi. Jo konsistencija padeda skutimosi priemonei lengvai slysti oda ir užtikrins sklandų skutimąsi.

Ko jums tikrai reikia

Kurios grožio gudrybės ir patarimai jums patiko labiausiai? Pasidalinkite su mumis!