Plaukų dažymo namuose priemonių rinkiniai

Perkamiausi

Ieškote būdo, kaip nudažyti žilus plaukus ir pagyvinti natūralią plaukų spalvą tam neišleidžiant per daug pinigų?

Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų bei išvengti apsilankymo pas kirpėją, pabandykite nusidažyti plaukus namuose. Išgausite žvilgančią spalvą ir sužavėsite aplinkinius.

Norint nusidažyti plaukus stulbinamai ir mėgautis jų švelnumu bei žvilgesiu, nebūtina eiti į kirpyklą. Nusidažyti plaukus namų sąlygomis galima lengvai ir greitai. Tik pažvelkite, koks didžiulis dažomųjų želių, šampūnų ir plaukų dažų asortimentas ir išsirinkite sau labiausiai tinkantį atspalvį. Galėsite nudažyti žilus plaukus, pašviesinti ar patamsinti plaukų spalvą arba tiesiog paryškinti natūralų savo plaukų atspalvį.

Nepamirškite įsigyti šampūno dažytiems plaukams, kad poveikis išliktų kuo ilgiau.

Kaip paprastai ir saugiai dažyti plaukus namuose?

Būtinai atidžiai perskaitykite nurodymus ir jų laikykitės. Nežiūrėkite pro pirštus į odos jautrumo testą. Atlikite jį prieš dažydami plaukus namų sąlygomis. Pirmiausia išbandykite gaminį ant dilbio ar kitos srities ir palaukite maždaug 48 valandas. Šis testas padės išvengti galvos odos alerginės reakcijos.

Prieš pradėdami dažyti, įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia. Reikia turėti ne tik pakankamą plaukų dažų kiekį; gali praversti ir kitos priemonės:

  • Drėkiklis, kad lengviau pašalintumėte dėmes nuo odos.
  • Senas rankšluostis, kuriuo apgaubsite pečius, kad neapsitaškytų dažais.
  • Apsauginės pirštinės.

Nusidažyti plaukus namų sąlygomis gali kiekvienas. Tiesiog pasirinkite tinkamą atspalvį ir mėgaukitės nuostabia plaukų spalva!