Žalios spalvos plaukų dažai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Plaukų dažymo namuose priemonės
  • Žalia
Filtruoti

Trokštate radikalių pokyčių? Esate pasiruošusi (-ęs) iššūkiui? Su žalia plaukų spalva niekada neprašausite ir galėsite išgauti neįtikėtinus atspalvius. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti pernelyg drąsu, bet nesibaiminkite ir įsitikinsite, kad žalia plaukų spalva yra išties nuostabi.

Priklausomai nuo jūsų natūralios plaukų spalvos, žalia gali jiems suteikti įvairių atspalvių – nuo šviesiai žalsvų iki ryškios turkio ar tamsiai žalios, primenančios rudą ir tik atspindinčios žalsvą atspalvį. Norėdama kuo ilgiau išlaikyti žalią plaukų spalvą sodrią ir ryškią, naudokite dažytiems plaukams skirtas plaukų priežiūros priemones.

Jums nereikia visų plaukų dažyti žalia spalva. Iš pradžių nusidažykite tik kelias sruogas, taip suteiksite savo plaukams linksmą spalvinį akcentą. Jei jūsų plaukai šviesūs, neprireiks jų šviesinti ir žalia spalva puikiai tiks.

Norite išmėginti, ar žalios spalvos plaukai jums tinka?

Nesate tikri, ar žalia plaukų spalva jums tiks? Rinkitės trumpalaikius plaukų dažus ir nusidažykite plaukus eidami į vakarėlį ar kokia kita ypatinga proga. Galbūt sulauksite tiek daug komplimentų, kurie padės apsispręsti įsigyti ilgalaikius žalios plaukų spalvos dažus. Žalios spalvos purškiamieji arba išplaunami plaukų dažai išliks vos keletą dienų, bet to pakaks, kad suprastumėte, jog žalia – jūsų spalva!