Juodi plaukų dažai

Perkamiausi

Džiaukitės nuostabiai žvilgančiais juodais plaukais, kurių grožis užburs visus, esančius šalia. Nesvarbu, ar noritepaslėpti žilus plaukus, paryškinti natūraliai juodus plaukus ar radikaliai pasikeisti, notino.lt rasite populiariausių kosmetikos prekių ženklų juodos spalvos plaukų dažų.

Jei norite pabrėžti juodą plaukų spalvą, rekomenduojame pirmiausia išbandyti švelnaus poveikio Maria Nila kaukes, kurios paryškins spalvą ir maitins plaukus. Ataugusias šaknis ir pirmuosius žilus plaukus paslėpsite naudodami ataugusių šaknų maskavimo priemonę, o jei imatės ryžtingų pokyčių, rinkitės ilgalaikius juodus plaukų dažus.

Ar man tiks juoda plaukų spalva?

Vis dar nežinote, ar verta rinktis juodą plaukų spalvą? Prieš išmėgindami juodos spalvos plaukų dažymo priemones atsižvelkite į savo odos atspalvį. Jei jūsų oda šviesiai gelsvo ar porceliano atspalvio, ji nuostabiai kontrastuos su juodos spalvos plaukais.

Nebijokite pakeisti plaukų spalvos į juodą. Užbaikite įvaizdį sukurdami jums tinkančiąšukuoseną ir pasitelkdami ryškios raudonos spalvos lūpų dažus!