Celiulitas – daugelio moterų baimė. Jis mažina pasitikėjimą savimi, prisideda prie nenoro dėvėti šortus, verčia laikytis dietos. O jei jums pasakysime, kad yra veiksmingas būdas atsikratyti celiulito patogiai namuose? Anticeliulitiniai prietaisai – puikus būdas turėti lygią ir stangrią odą. Net ir be drastiškų dietų, kurios dažniausiai nėra veiksmingos.
Kas yra celiulitas?
Celiulitas (kartais vadinamas apelsino žievelės efektu) yra poodiniai riebalai, kurie kaupiasi nelygiais kauburėliais po oda. Dėl to atsiranda matomų įdubimų ir iškilimų. Dažniausiai atsiranda ant sėdmenų, rankų, pilvo ir šlaunų ir daug dažniau pasireiškia moterims nei vyrams.
Kodėl verta atlikti anticeliulitinį masažą namuose?
Anticeliulitinis masažas – puikus būdas pagerinti odos išvaizdą dėl kelių priežasčių:
- Gerina kraujotaką: naudojant anticeliulitinį prietaisą skatinama geresnė probleminių vietų kraujotaka, todėl gerėja kraujo ir limfos pratekėjimas. Tai padeda pašalinti toksinus ir skysčių perteklių, kurie prisideda prie celiulito atsiradimo ar jo padidėjimo.
- Riebalų ląstelių skilimas: reguliarus (namų sąlygomis) anticeliulitinis masažas padeda stimuliuoti poodiniame audinyje susikaupusias riebalines ląsteles, todėl sumažėja celiulito atsiradimo rizika, gerėja odos tekstūra.
- Odos stangrinimas ir glotninimas: masažas taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą, todėl oda tampa stangresnė ir glotnesnė. Celiulitas tampa mažiau matomas.
- Skysčių kaupimosi mažinimas: anticeliulitinis masažas mažina skysčių kaupimąsi organizme, kuris yra dažna tinimo ir celiulito priežastis.
- Atsipalaidavimas ir streso mažinimas: anticeliulitinis masažas naudingas ne tik kūnui, jis taip pat atpalaiduoja ir mažina stresą. Dėl to geriau atrodysite ir geriau jausitės.
- Anticeliulitinis masažas suteikia ilgalaikį poveikį. Oda bus stangri ir graži ilgą laiką.
Patarimas: naudokite masažuoklį kartu su anticeliulitinėmis priemonėmis, kad rezultatas būtų geresnis.
Kodėl verta rinktis anticeliulitinį masažuoklį?
Rankomis atliekamas masažas yra malonus, tačiau jam reikia daug jūsų laiko ir pastangų. Reikia rasti masažo saloną, siūlantį anticeliulitinį masažą, susitarti, laukti susitikimo... Anticeliulitinį prietaisą galite naudoti kasdien patogiai namuose, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.
Neabejotinas masažuoklio privalumas yra didelis veiksmingumas. Dėl pažangių technologijų su prietaisu atliksite giluminį ir efektyvų masažą. Su prietaisu atliekamas masažas gali būti veiksmingesnis nei rankomis atliekamas masažas.
Skirtingi masažuoklių tipai ir jų funkcijos
Yra keletas skirtingų anticeliulitinių masažuoklių tipų, kiekvienas jų turi unikalias funkcijas ir privalumus. Toliau pristatysime keletą iš jų.
Vakuuminis anticeliulitinis prietaisas veikia vakuuminio siurbimo principu
- Vakuuminis siurbimas yra panašus į taurių metodą. Vakuuminis anticeliulitinis prietaisas sukuria vakuumą, kurio metu siurbiama oda ir poodinis audinys. Tai padidina kraujo ir limfos pratekėjimą, todėl padeda pašalinti toksinus ir sumažinti celiulitą. Ši technologija yra itin veiksminga ir dažnai naudojama net profesionaliuose salonuose.
Ultragarsinis anticeliulitinis prietaisas
- Šie prietaisai ultragarso bangomis stimuliuoja riebalines ląsteles, todėl gerina odos išvaizdą ir sumažina celiulito atsiradimo riziką. Ultragarsiniai anticeliulitiniai masažuokliai yra populiarūs naudoti namuose, nes yra nesudėtingos technologijos ir veiksmingi. Juos lengva valdyti ir jie yra saugūs reguliariai naudoti namuose. Ultragarsas padeda suskaidyti riebalų ląsteles, gerina celiulito pažeistos odos išvaizdą, prietaiso veikimo būdas nėra invazinis.
Anticeliulitiniai masažuokliai su infraraudonųjų spindulių šviesos technologija
- Prietaisas skleidžia infraraudonųjų spindulių šviesą, kuri prasiskverbia giliai į audinius ir padidina odos temperatūrą. Dėl to išsiplečia kraujagyslės ir gerėja kraujotaka. Infraraudonųjų spindulių šviesa taip pat skatina kolageno gamybą, gerina odos stangrumą ir elastingumą.
Anticeliulitinis masažuoklis, kuris naudoja šilumą
- Šilumos terapija yra dar vienas veiksmingas būdas pagerinti kraujotaką ir sumažinti įtampą raumenyse. Masažuokliai su šilumos terapija panašiai kaip ir infraraudonųjų spindulių masažuokliai naudoja šilumą kraujagyslėms išplėsti ir kraujotakai gerinti. Tai padeda greičiau pašalinti toksinus ir gerina bendrą audinių regeneraciją.
Garsiniai anticeliulitiniai prietaisai
- Garsinio masažo metu naudojama aukšto dažnio vibracija, kuri stimuliuoja odą ir poodinį audinį. Šios vibracijos prasiskverbia giliai į audinius ir padeda suskaidyti riebalų ląsteles. Garsinis masažas labai veiksmingai mažina celiulitą ir geriną odos išvaizdą.
Kuris anticeliulitinis prietaisas yra geriausias?
Renkantis ypač svarbu atsižvelgti į asmeninius poreikius, prietaiso kainą ir atsiliepimus, kurie padės susidaryti nuomonę apie esamą anticeliulitinio prietaiso efektyvumą.
Patarimas: jei norite prabangaus prietaiso, ieškokite anticeliulitinio masažuoklio su išmaniojo telefono programėle. Programėle galėsite lengvai valdyti masažą, pritaikyti jį asmeniniams poreikiams, nustatyti įvairias norimas programas ir masažo intensyvumą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.
Kaip dažnai reikia masažuoti?
- Masažo dažnumas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir tikslų. Apskritai anticeliulitinį masažą rekomenduojama atlikti bent 3–4 kartus per savaitę. Reguliarumas yra labai svarbus norint pasiekti ilgalaikių rezultatų. Jei jūsų oda yra jautri arba esate pradedantysis, iš pradžių galite atlikti mažiau masažų ir nuosekliai didinti jų skaičių.
- Naudojant masažuoklį svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir neviršyti rekomenduojamo masažo laiko. Per dažnai ar intensyviai atliekamas masažas gali dirginti odą, nulemti kitų nemalonių šalutinių poveikių atsiradimą.
- Jei nesate tikri, kaip dažnai turėtumėte atlikti masažą, kreipkitės į specialistą arba dermatologą. Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir odos tipą, specialistai jums suteiks asmeninių rekomendacijų.
Kada tikėtis rezultatų, kai anticeliulitinis masažas atliekamas namuose?
Anticeliulitinio masažo rezultatai gali skirtis dėl keleto veiksnių:
- odos tipo,
- celiulito stiprumo,
- atliekamų masažų dažnumo ir
- naudojamo prietaiso tipo.
Dažniausiai pirmųjų matomų rezultatų galite tikėtis po 3–6 savaičių reguliaraus masažo.
Svarbu turėti realius lūkesčius ir būti kantriems. Celiulitas neatsiranda per naktį ir jį pašalinti taip pat reikia laiko. Reguliarumas ir atkaklumas yra ilgalaikių rezultatų sėkmė.