Pereiti prie pagrindinio turinio

Helovino makiažas

Paskutinė spalio naktis – magiškas metas, kuomet susikerta gyvųjų ir mirusiųjų pasauliai. Nesvarbu, ar einate į šiurpų Helovino vakarėlį, ketinate drąsiai keliauti pasivaikščioti mėnulio šviesoje, ar ruošiatės siaubo filmų peržiūros vakarui namuose – apsirenkite tinkamai ir nepamirškite susikurti proginį makiažą! Helovinas vyksta tik kartą per metus, tad pasimėgaukite galimybe išlaisvinti savyje tūnančius siaubūnus.

Día de Los Muertos

Švęskite Meksikos Mirusiųjų dieną ir persikūnykite į Mirties damą, arba La Calavera Catrina. Mirusiųjų diena Meksikoje švenčiama ne kaip pabaigos, o kaip naujos pradžios šventė. Išsipusčiusią kaukolę vaizduojanti kaukė tapo žavinčiu ir kartu bauginančiu šios dienos simboliu.

Harley Quinn

Nepakartojamosios Harlės Kvin, buvusios Džokerio draugės ir bene garsiausios Gotamo piktadarės įvaizdis visada bus madingas.Blyški veido oda, raudoni lūpų dažai ir spalvingas akių makiažas yra būtini šio įvaizdžio „palydovai“. Nenuspėjamumas – dar viena iš šios herojės savybių, todėl, kaip ir Harlė, šiek tiek „išsitepliokite“ veidą.