Urban Decay

Apie prekės ženklą Urban Decay

Urban Decay kosmetika puikiai tinka ekstravagantiškam makiažui su žiupsneliu provokacijos. Už šio Kalifornijos prekės ženklo slypi puiki kosmetikos ir sporto mėgėja Wende Zomnir. Wende asmeniškai išbando kiekvieną produktą pagal savo mėgstamą veiklą – snieglenčių sportą, banglenčių sportą ir hot jogą, kad įsitikintų, jog Urban Decay makiažo pagrindas gali atlaikyti net pačias ekstremaliausias sąlygas.

Urban Decay istorija prasidėjo dešimtojo dešimtmečio viduryje, kai prabangios kosmetikos rinkoje dominavo rožinė, raudona ir smėlio spalvos. Būtent tada prekės ženklas sugalvojo visiškai priešingai - pristatė atspalvius, įkvėptus kitos miesto gyvenimo pusės, ir turėjo tokius provokuojančius pavadinimus kaip Roach (tarakonas), Acid Rain (rūgštinis lietus), Rust (rūdys) ar Oil Slick (naftos išsiliejimas).

Populiariausi prekės ženklo produktai yra ikoninė Urban Decay Naked paletė, kupina neutralių atspalvių, su kuria sukursite visiškai natūralų makiažą, arba vandeniui atsparus Urban Decay All Nighter makiažo pagrindas, kuris atlaikys visą naktį. Taip pat verta paminėti Urban Decay Vice lūpų dažus su plačiu atspalvių pasirinkimu arba Urban Decay Perversion blakstienų tušą maksimaliai išraiškingoms blakstienoms.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą