Pereiti prie pagrindinio turinio

Patarimai dėl vestuvinės išvaizdos: kokių gudrybių nepamiršti?

2022-05-19

Notino

Skaitinys 5 minutėms

Vestuvės – tai gražiausia gyvenimo diena, prieš kurią yra daugybė, švelniai tariant, beprotybės dienų, savaičių ir mėnesių. Rūpinatės maistu, kvietimais, šventės vieta, muzika... Bet kas vis dėlto svarbiausia? Kad didžiąją dieną atrodytumėte geriau nei visi svečiai kartu sudėjus. Tai kiekvienos nuotakos teisė! Vestuvinę grožio rutiną ir makiažą susiplanuokite iš anksto ir nepamirškite ir keleto „saugiklių“. Taip šventės dieną nesusidursite su nemaloniomis staigmenomis ir galėsite ja tiesiog mėgautis.

Paruoškite savo odą...

... kad nuotraukose tiesiog švytėtumėte! Apsilankymą pas kosmetologę susiplanuokite prieš kelias savaites iki vestuvių, kad, prireikus, spėtumėte susitarti dėl dar kokios nors procedūros. Bet svarbu ir dar kai kas – kad oda spėtų pakankamai „atsibusti“ vestuvių rytą, dar prieš pradedant daryti makiažą. Dėl to į vestuvinę kosmetinę įsidėkite ir veido kaukę Lancôme Génifique Advanced. Ji intensyviai drėkina, tad jau po 10 minučių oda atrodys tokia pailsėjusi ir švytinti, lyg būtumėte miegojusi 10 metų.

PATARIMAS: Tik jokiu būdu prieš vestuves nespaudinėkite spuogelių ir netrinkite veido. Nors ir labai knieti, bet oda aplink spuogelius tik dar labiau paraus, o paskutinę akimirką ieškoti vualio tikrai nesinorės. 

Produkti

Vestuvinis makiažas 

Nors ir būtumėte puikiai įvaldžiusi makiažo meną, nuoširdžiai jums patariu: geriau patikėkite atsakomybę patyrusiai vizažistei. Jai iš susijaudinimo nedrebės rankos. Be to, ji geriau žinos, kaip pritaikyti makiažą fotosesijai ir šventei, truksiančiai visą dieną. O ir rezultatas atrodys beveik toks pat, kaip jūsų „vestuvių įkvėpimo“ iš Instagramo. Tačiau jei turite savo pamėgtus, jau patikrintus ir tinkančius produktus, verta dėl jų panaudojimo vestuviniam makiažui pasitarti su vizažiste. Suderinti makiažą su jūsų pamėgtais produktais tikrai nebus problemiška. 

Tobula oda 

Vestuvinis makiažas privalo atlaikyti visas emocijas (kurių nuo ryto iki vakaro bus begalė) ir dar puikiai atrodyti nuotraukose – na, ne pati lengviausia užduotis. Dėl to naudokite vitaminais praturtintą makiažo gruntą Neutrogena Hydro Boost Face drėkinamasis veido kremas SPF 25. Jis ne tik padės išsaugoti nepriekaištingą makiažą, bet ir suteiks jūsų odai švytinčią ir „sultingą“ išvaizdą. 

Jei nuotraukose norite atrodyti tiesiog tobulai (o kas gi nenorėtų?), svarbiausias žingsnis turėtų būti veido kontūravimas. Jis paslėps arba išryškins tik tai, ką reikia, ir optiškai išlygins jūsų odą. Tiksliai kontūruoti jums gali padėti ne tik vizažistė, bet ir skystas skaistiklis Yves Saint Laurent Touche Éclat Radiant Touch. Galite išsirinkti iš keleto atspalvių. Be to, jo sudėtyje yra hialurono rūgšties, taigi už tą pačią kainą gaunate dvi priežiūros priemones!

Nepatinka skystos šviesinamosios priemonės? Tada rinkitės paletę Makeup Revolution Strobe Lighting švytėjimo suteikiančių priemonių, kuri fantastiškai susilieja su oda. Galite derinti keletą atspalvių, jei tai tinka bendram jūsų įvaizdžiui. 

Visumą sudaro smulkmenos 

Kad visą vakarą nereikėtų jaudintis, ar atlaikys dirbtinės blakstienos, geriau iškart pasirinkti blakstienų tušą, kuris suteiks tankumo ir „wow“ efektą. Šiuo atveju absoliutus laimėtojas yra ilgai išliekantis blakstienų tušas Gosh Just Click It!.

Norint tobulos lūpų formos, patartina nepasikliauti vien tik lūpų dažais – pasikvieskite į pagalbą ir lūpų kontūravimo pieštuką NYX Professional Makeup Slim Lip Pencil lūpų pieštukas. Šis pieštukas yra maloniai kreminės tekstūros, o svarbiausia – kontūras neleidžia lūpų dažams išplisti „už ribų“. Man tai vienas iš TOP vestuvinių patarimų, kurį skleidžiu, kur tik galiu. 

PATARIMAS: Kai makiažas užbaigtas, jo ilgalaikiškumą galite „pratęsti“ fiksuojančiu purškikliu Makeup Revolution Hyaluronic Fix purškiamasis makiažo fiksatorius drėkinamojo poveikio

Produkti

Vestuvinľrė šukuosena

Čia galioja ta pati taisyklė, kaip ir makiažo atveju – geriau šukuoseną patikėkite profesionalui. Jis dirbs greičiau, žinos daugiau gudrybių, o jūs galėsite būti tikra, kad šukuosena išliks ir iki kitos dienos. Ypač, jei po to šukuosena bus „sutvirtinta“ ypač stipriai fiksuojančiu laku L’Oréal Professionnel Infinium Strong

Norite kuo natūraliau atrodančios šukuosenos? Tiesius plaukus pakanka perbraukti plaukų tiesintuvu, garbanotus – tik išsiplauti ir, naudojant putas garbanotiems plaukams Moroccanoil Curl, pagniaužyti rankomis. Šios putos yra nepamainomos, kai norima sukurti tobulą nerūpestingos elegancijos įspūdį. 

PATARIMAS: Baiminatės, kad nuo paskutinio apsilankymo pas kirpėją spės nuaugti plaukų spalva? Ir čia jums turiu sprendimą! Tai dažomasis purškiklis Redken Root Fusion, skirtas užmaskuoti ataugusias plaukų šaknis. Galite jį turėti po ranka, jei netyčia prireiktų. Net ir jei galiausiai nepanaudosite, bent atkris vienas rūpestis. 

Visiškai tobulos vestuvės turbūt neegzistuoja, bet jūsų vestuvinė išvaizda garantuotai bus nepriekaištinga! O be to... iš tų netobulų akimirkų vėliau juk gimsta geriausios istorijos. 😉