Pereiti prie pagrindinio turinio

Originali kalėdinė dovana broliui ar draugui? Pateikiame išbandytus ir patikrintus patarimus, kurie nudžiugins visus!

2022-11-01

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Nuostabiausia kalėdinė dovana geriausiam draugui ar broliui nebūtinai turi kainuoti pusę jūsų atlyginimo. Tereikia žinoti, ko ieškoti. Mes tai žinome! Galime apsipirkti?

Jau pasirūpinta dovanomis mamai ir močiutei? Jau nebereikia patarimo, ką dovanoti tėčiui ar seneliui? Pasirūpinote dovanomis seseriai ir draugėms? Nuostabu! Tuomet beliko pasirūpinti tik geriausiu draugu ir broliu. Bet... kokios gi tos geriausios kalėdinės dovanos būtent jiems? Jei egzistuotų koks nors labai protingas sumanus dovanų patarėjas, būtų paprasta, tiesa? Kalėdinės dovanos broliui ar draugui turi būti originalios!

Dar vienas žmogus, kuriam reikia skutimosi priemonių?

Žinoma, kiekvienas vaikinas ar vyras susiduria su tuo. Skutasi? Puiku! Tačiau renkant tokią dovaną geriausiam draugui ar broliui, reikia žinoti, ar jis skutasi klasikiniu būdu, t. y., skustuvu arba skutimosi peiliukais, ar yra pasirinkęs greitesnį ir paprastesnį kelią –skutimąsi elektriniu skustuvu arba skutimosi mašinėle. Sužinoję tai, galėsite rinktis įvairius skutimosi reikmenis, kurie įprastai parduodami supakuoti į šaunius dovanų rinkinius, arba – riboto tiražo gaminius. Nuo skustuvų, skutimosi peiliukų, skutimosi kremų iki aukštųjų technologijų skustuvų. O ką daryti, jei jūsų brolis ar draugas kaip tik sprendžia, ar nevertėtų užsiauginti seksualios barzdos? Pavyzdžiui, galite rinktis aliejus, šepetėlius barzdai, vašką. O gal jam patiktų dovanų gauti specialių tablečių, skatinančių barzdos (ar plaukų) augimą. 

Kokią kalėdinę dovaną išrinkti draugui ar broliui

Vaikinai ir grožis

Jau seniai praėjo tie laikai, kai rūpintis savo išvaizda vaikinui būdavo gėdinga. Priešingai! „Lazdą perlenkia“ dažniau tas, kuris nepakankamai vertina odos priežiūrą ir apsimeta, kad tiesiog neturi tokio dalyko kaip oda. O jei prie dovanų draugui ar kalėdinių dovanų broliui subtiliai pridėsite tinkamą odos kremą vyrams? Veido kaukę? Šveitiklį? Jei vaikinui tai naujovė, galite pasinaudoti proga padėti jam tai išbandyti ir pasirūpinti vyrišku grožiu! Arba tai lengvai paversite pokštu!

Geriausios kalėdinės dovanos vyro odai

„du viename“, „trys viename“, „keturi viename“? Palengvinkite jiems gyvenimą!

Kas patinka visiems vyrams? Paprastumas. Taigi, jei žinote, kad jūsų geriausias draugas ar nuostabiausias pasaulyje brolis nėra iš tų, kurie naudojasi tinkamiausiu kremu, šampūnu ar želė kiekvienai kūno daliai... palengvinkite jam gyvenimą ir išrinkite „daugiafunkces“ dovanas, kuriose dera dušo želė, šampūnas ir kondicionierius...

Ką dovanoti broliui Kalėdoms? O kokia gi tinkamiausia dovana draugui?

Geriausia kalėdinė dovana? Pikantiška!

Jei jau kalbame apie tai, ką dovanoti draugams ar broliams (ir apie tai, ar tokias dovanas galime rinktis jų amžiuje), gal galėtume turėti „drąsos“ ir padovanoti jiems ką nors... ypatingesnio? Galbūt jūsų Kalėdų Senelis galėtų padėti jiems šiek tiek įgyti patirties intymumo srityje arba patarti, kaip elgtis su jų intymiuoju „draugu“? Ir šiai kūno daliai reikia priežiūros. Deja, dažnai į ją nekreipiama dėmesio. Tai dovana, kuri (kas, jei ne ji) tikrai nustebins ir padarys Kalėdas pakankamai spalvingas! 

Pikantiškos kalėdinės dovanos geriausiems draugams

Visko po truputį kiekvienam!

Vis dar ne tai? Nepasiduokite. Galbūt pasirinksite klasikinį aromatą, o gal – vieną iš naujų 2022 m. rudens kvapų. Spręsti jums. Nenuogąstaukite! 

Jei jūsų brolis ar draugas yra keliautojas, parinkite jam tinkamą tualeto reikmenų maišelį, su kuriuo galėtų keliauti po visą pasaulį. Galite dovanoti maisto papildus, pavyzdžiui, kokį nors preparatą sportuojančiam arba eliksyrą, skatinantį plaukų augimą. Jūs galite drąsiai naršyti į erotinių priemonių lentynoje arba, iš tiesų, eiti bet kuria kita kryptimi. Kalėdines dovanas dovanojame iš tiesų mums svarbiems žmonėms. 

Dovanos keliautojams, sportininkams ir reikliems kovotojams

Taigi, ar Kalėdų Senelis jums jau pašnibždėjo, kokią dovaną jis galėtų padėti įteikti geriausiam draugui ar broliui? Tikimės, kad taip!