Pereiti prie pagrindinio turinio

Nepamirštamas Valentino dienos seksas? Pamirškite pašėlusius greitukus, išbandykite lėtą tantrinį seksą!

2023-02-14

Jana Potuznik

Skaitinys 5 minutėms

Tantrą supa daugybė mitų. Tiek daug, kad atrodo, jog paprastiems tai pernelyg sudėtinga. Jei atsisakysite išankstinių nusistatymų ir išbandysite tantrą, įgysite galimybę pasimėgauti lėtesniu tempu, išmoksite geriau suprasti savo partnerio ar partnerės ir savo pačių kūną bei patirsite intensyvesnį ir gilesnį malonumą. Dažnai net nebūtina pasiekti orgazmo. Esate pasiruošę visiškai kitokiam Valentino dienos seksui?

1. Užgesinkite šviesą, užsidekite žvakių

Praktikuojant tantrą svarbu sulėtėti, intymiai suartėti ir atsijungti nuo kasdienio pasaulio. Intymaus tantrinio sekso suartėjimo nepajusite „greituko“ vonioje ar automobilyje metu. „Nebūtina ir prabangi vakarienė ar didelė rožių puokštė. Svarbu, kad nesistengtumėte greitai atlikti daugybės veiksmų, netgi atvirkščiai “, – teigia Daniela Torp, porų intymumo lektorė, dirbanti Čekijoje ir Norvegijoje. 

Svarbu ramiai nusiteikti, išjungti mobiliuosius telefonus ir sąmoningai skirti vienas kitam dėmesio ir meilės. Idealią atmosferą sukuria žvakių šviesa, smilkalai ar aromatinė lempa su aliejumi, taip pat, raminanti muzika (arba tantros ritualų remiksai, kurių galite nesunkiai rasti). 

Visai tai sukuria intymiam ryšiui puikiai tinkančią atmosferą. „Intymumas nebūtinai reiškia seksualinę energiją. Tantroje intymumas simbolizuoja žmonių artumą, norą būti visiškai nuogam prieš save (ir fiziškai ir metaforiškai) bei priimti savo ir kito žmogiškumą, fizinį ir dvasinį grožį. Svarbu norėti būti kartu ir stengtis suprasti vienam kitą“, – papildo Daniela Torp.  

Susikurkite intymią atmosferą

2. Mėgaukitės kiekviena akimirka

Kadangi tantroje niekur neskubama, niekas neskaičiuoja orgazmų ir neduoda jums „patinka“ socialiniuose tinkluose, ja mėgausitės net ir po ilgos bei daug pastangų pareikalavusios dienos. Tantra neturi tikslo ar ambicijos. Svarbu tėkmė, noras niekur neskubėti ir išlaisvinti galvą nuo kasdienių problemų. 

Būtent todėl patartina pradėti nuo labai paprastų „pratimų“, kuomet – net nebūtinai liečiantis – sėdite arba klūpote nuogi vienas priešais kitą ir tiesiog žiūrite vienas kitam į akis, netardami nė žodžio, megzdami intymų ryšį. Stebėti savo ir kito žmogaus kvėpavimą, stenkitės atsipalaiduoti. 

3. Prisilietimų niekuomet nebūna per daug

Tantroje ypač svarbūs prisilietimai. Bet ne tokie, kurių metu tarsi savinamės kitą asmenį. Ir ne grubūs. Ar paviršutiniški. Tantroje svarbu lėtumas, tėkmė, noras tyrinėti ir pastangos gerbti tai, ką mėgsta partneris ar partnerė. Taigi, jei vyrai masažuoja savo partnerę, nederėtų iškart pradėti nuo erogeninių zonų – palaipsniui masažuodami suaktyvinkite visą moters kūną. Nugarą. Kojas. Pilvą. Pečius. Vos pradėję masažą praleiskite krūtų ar kitas intymios kūno vietas, pamaloninkite ir kitas kūno dalis, taip įgysite daugiau partnerės pasitikėjimo ir suteiksite jai galimybę geriau atsipalaiduoti. 

„Taip išreiškiama pagarba moters kūnui, jos dvasingumui bei seksualumui. Daroma prielaidą, kad tai gali padėti moteriai „išjungti“ abejones savimi ar savo kūnu ir imti visiškai pasitikėti tiek savimi, tiek savo partneriu. Neturint jokių lūkesčių. Nekritikuojant savo kūno. Nes tantroje moterys suvokiamos kaip ypač jautrios“, – sako Daniela Torp.

Geriausias tantrinis masažas

4. Gerbiant skirtingus susijaudinimo būdus 

Svarbu švelnūs, lėti prisilietimai. Kurie kartojasi vėl ir vėl. Lieskite rankomis, plunksna, minkšta skarele... išbandyti skirtingas kūno reakcijas į įvairius dirgiklius. Svarbiausia – niekur neskubėti. Tai netgi neprivalo būti seksas per se. Palengva susijaudinantis moters kūnas palaipsniui veda į visiškai kitokio lygio malonumą. Ir galiausiai priveda prie visai kitokio orgazmo. 

Kita vertus, vyrui jo moters atliekamas masažas beveik visuomet nuveda tiesiai prie orgazmo. Tai vienas iš pagrindinių moterų ir vyrų intymumo suvokimo skirtumų. Ir tai nėra blogai. „Kiekvienam poroje esančiam asmeniui reikalinga skirtinga kelionė į pasitenkinimo viršūnę. Vyrai gali apsieiti be preliudijų, o mes, moterys, galėtume mėgautis vien jomis. Tantrinis masažas yra idealus būdas suteikti kiekvienam tai, ko jam ar jai labiausiai norisi“, – priduria Daniela Torp. 

Nereikėtų skubėti ir masažuojant vyrą. Jokių mechaniškų penio dirginimo judesių. Svarbu žaismingumas. Išradingumas. Nepamirškite ir sėklidžių. Bei šlaunų. Kiek vėliau galite pamaloninti partnerį ir prostatos masažu. Tačiau neskubėkite visko atlikti iškart. Vyro kulminacija tantros masažo metu tikrai pageidautina! 

Jau žinote, kas yra tantrinis seksas? Tai įsiklausymas, dėmesys sau ir kitam, sulėtėjimas, tėkmė. Prisilietimai be lūkesčių. Pagarbą, gilus pasitikėjimas ir meilė – dalykai, kurių išties siekiame bet kokiuose santykiuose. Ar ne tiesa? Linkime jums puikios Valentino nakties. Ir daugybės kitų!