Pereiti prie pagrindinio turinio

Ieškote stilingos ir kvapnios dovanos patarimų? Čia rasite 12 populiariausių namų kvapų

2022-12-02

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Namų kvapai jau seniai nebėra „tik“ kvapai. Namų kvapai nebėra tik kvapus neutralizuojanti priemonė ar romantiško vakaro atributas – jie tapo nuostabiais dizaino aksesuarais! Žvakės ar aromatinė lempa gali būti prabangi dovana, kuri tikrai pradžiugins kiekvieną jos gavėją. Kokie yra geriausi?

Mamai ar močiutei 

Kaip pradžiuginti savo gyvenimo moteris ir padovanoti praktišką, tačiau ir asmenišką dovaną, kuri išreikštų jūsų meilę? Tai ne visuomet lengva, bet mes jus pagelbėsime. Tokia dovana gali būti namų kvapai. Nemanote? Jei ieškote nedidelės smulkmenėlės, kurią planuojate dovanoti su didesne dovana ir nenorite išleisti daug pinigų, rinkitės dovanų rinkinį su aromatine lempa ir keičiamais užpildais. Aromatinė lempa yra puikus pasirinkimas, nes tai – ilgalaikė dovana ir dailus namų aksesuaras. Belieka užpildyti ją pasirinktu pagal savo nuotaiką aromatu. 

Klasikinių žvakių mėgėjams galite padovanoti vieną iš gausybės dailaus dizaino įvairių kvapų žvakių rinkinių. Jei ieškote dovanos aromaterapijos ir eterinių aliejų entuziastams, nepirkite paprastos žvakės. Tokių jų namuose tikriausiai jau yra nemažai.

 Galbūt nustebins ultragarsinis aromato difuzorius? Aromato difuzorius ne tik suteikia namams jaukumo, bet ir maloniai juos prikvėpina. Jis taip pat gali drėkinti orą, skleisti atpalaiduojančią šviesą ir veikti chromoterapijos, t.y. spalvų terapijos, principu. Difuzorius yra puiki dovana dar ir dėl to, kad stilingas ir paprastas jo dizainas puikiai papildo bet kokių namų interjerą. 

Geriausia dovana mamai ar močiutei

Merginai, draugei ar sesei 

Nesate įpratę dovanoti ypatingų dovanų, tačiau norėtumėte kažko, kas atskleistų jūsų jausmus? Tai nėra taip sunku – ant daugelio žvakių įpakavimų galite rasti įvairiausių sentencijų. Tačiau kam naudoti metaforas, jei galite savo ketinimus išsakyti patys? Jei norite partnerei atskleisti jausmus, arba jei norite duoti nedidelę užuominą, jog norėtumėte su savo mylimąja praleisti daugiau laiko, žvakė bus puikus pasirinkimas. Jei ieškote tobulos dovanos draugei, kuri jau turi gausybę žvakių, padovanokite jai ką nors ypatingo. Tai galėtų būti prabangus dovanų rinkinys arba katalitinė lempa. 

Padovanokite žvakę kaip dovaną

Jūsų gyvenimo vyrui 

Stilingi ir maloniai kvepiantys namų kvapai, žinoma, patiks ir vyrams. Jums tereikia išrinkti jų gyvenimo stilių ir poreikius atitinkantį kvapą... Trumpai tariant, kaip ir renkant bet kokią kitą dovaną! Tikime, kad vyrams galėtų patikti aromato difuzorius su maloniu medienos ir tabako kvapu. Nesvarbu, ar tai dovana jūsų partneriui, ar kartu nusprendusiam apsigyventi broliui. Išrinkti tinkamą spalvą taip pat svarbu.Ieškote dovanos tėčiui? Padovanokite aromato difuzorių su oro drėkintuvu – tai jį tikrai pradžiugins. O jeigu tėtis nežinos, kas tai yra, kantriai paaiškinkite jam, kad difuzorius su oro drėkintuvu teigiamai veikia gerklės ir odos būklę, lengvina kvėpavimą ir padeda išvengti alergijų.

Jei ieškote dovanos vaikinui ir norite įteikti jam ką nors išties jaukaus, kas įžiebtų tarp jūsų ugnelę, padovanokite jam žvakę su jūsų jausmus išreiškiančiu užrašu. Manote, kad namų kvapas tikrai nėra tinkamas pasirinkimas? Galbūt galite padovanoti automobilio kvapą? Tai garantuotai pradžiugins bet kurį vyrą! Automobilio kvapas gali būti jūsų planas B arba, priešingai, pirmutinis pasirinkimas, jei šalia jūsų gyvena automobilių entuziastas. 

Geriausia dovana jūsų gyvenimo vyrui

Beliko paklausti, kurį iš namų kvapų pasirinksite?