Pereiti prie pagrindinio turinio

Noriu naujų kvepalų! Ką daryti, kai nusibosta mėgstami kvepalai ir norite juos pakeisti?

2023-01-16

Jana Potuznik

Skaitinys 4 minutėms

Viskas kada nors baigiasi, todėl ir mėgstami kvepalai gali tapti nemieli. Staiga atsiranda noras įsigyti ką nors naujo. Arba suvokiate, kad senieji kvepalai prarado aromatą. Tiesą sakant, visai nesvarbu, kodėl užsimanėte pokyčių. Svarbiausia, kad ieškant naujo favorito jums netektų nusivilti!

Pokytis, kurį pajusite jūs ir šalia esantys

Rasti naują mėgstamą kvapą nėra paprasta užduotis, ypač mums, moterims. Juk moters naudojami kvepalai ypač daug pasako apie jos asmenybę. Ir atskleidžia jos savijautą. Kvepalai suteikia moteriai išskirtinumo, atspindi jos skonį, charakterį ir troškimus. Bet jei pamėgtas aromatas ima rezonuoti su mūsų vidumi, vadinasi, atėjo metas jį keisti. Kur veda naujų kvepalų paieškos?

Jus trikdo, kad kvepalai greitai išsivadėja ir jaučiatės taip, tarsi net nebūtumėte pasikvėpinusi? Kvepalų kūrėjai mano, kad svarbiausia yra pusiausvyra tarp jūsų, jūsų odos bei muskuso kvapo ir subtiliai juntamo jūsų naudojamų kvepalų aromato. Tai, kad neužuodžiate savo kvepalų, gali būti ženklas, kad pasirinkote teisingai! Įsigykite parfumuotų kosmetikos produktų – pavyzdžiui, dušo žele arba kūno losjoną, kurių aromatas panašus į jūsų kvepalų, ir apgaubkite save keliais naujo kvapo sluoksniais.

1. Pamėginkinte variantą „intense“ 

Daugelis didžiųjų kvepalų gamintojų siūlo savo sukurtų kvepalų „intense“ variantą. Neapsirikite – tai ne stipresnės koncentracijos kvepalai, o tam tikra jų variacija, akcentuojant kurį nors vieną komponentą arba šiek tiek pakeičiant kvapo sudėtį. Žaisminga ir seksualu!

Taigi ieškodamos naujų kvepalų pirmiausia išbandykite jų „intense“ variantą. Pavyzdžiui, mūsų turimą parfumuotą vandenį Mugler Alien Goddess ir jo variaciją Mugler Alien Goddess Intense. Arba Armani My Way ir Armani My Way Intense... Ši taisyklė galioja ir vyriškiems kvepalams! Tą patį galima pasakyti apie variantus „noir“ arba „absolue“. 

Pabandykite derinti skirtingus kvapus. Eksperimentuokite su kvepalais tarsi derintumėte skirtingų atspalvių lūpų dažus. Šis žingsnis gali baigtis absoliučiu fiasko, bet jei rinksitės panašaus tipo kvapus, tikėtina, kad jų derinys bus nelauktai įdomus! Panašiai galvoja kai kurie gamintojai, siūlydami tokius rinkinius kaip Narciso Rodriguez For Her Musc Noir

Nuostabūs aromatai moterims 2023 m.

2. Suraskite jūsų mėgstamiausią komponentą

Kvepalai neturi varianto „intense“ arba jums nepatinka? Tuomet ieškokite kvapo, kuris primintų į anksčiau turėtą. Tai reiškia, kad turėtumėte žinoti, kas yra jūsų mėgstamiausias komponentas. Vanilė? Medienos natos? Jazminas? Ieškokite jų! Tai išsiaiškinti padės Kvepalų kvapas. Arba galite leistis į nuotykį ir pačios atrasti mėgstamus komponentus. 

Svajotoja ar sporto mėgėja? Konservatyvi ar ištroškusi naujovių? Jūsų asmeninės savybės lemia, kokio masto pokyčio jums reikia. O taip pat, koks kvapas jums patinka labiausiai. Mėgstančios sportą paprastai renkasi gaivius, citrusinių vaisių ar vandens kvapus, o knygos iš rankų nepaleidžiančios intelektualės – muskuso, vanilės arba medienos aromatus. 

Ieškote įdomių kvepalų vyrams?

3. Atkreipkite dėmesį į flakono spalvą 

Paprastai (žinoma, pasitaiko ir išimčių) jau pati flakono spalva parodo, kokiai kategorijai priklauso kvepalai. Baltuose ir skaidriuose kvepalų buteliukai slepiasi švelnūs, pudriniai, gaivūs kvapai. Raudona spalva laikoma ypač moteriška, o violetinių ar purpurinių atspalvių, labai rafinuoti ar juodi buteliukai asocijuojasi su nuotykių troškimu, jėga bei ryžtu. 

Jūsų mėgstamos spalvos gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę. Jei mėgstate ryškias spalvas, kurias derinate drąsiai, bet tuo pačiu apgalvotai, jums tikrai patiks subtilios gėlių kvapo kompozicijos. Taip pat išraiškingos, idealiu atveju, unisex niche kvepalų variacijos. Na, o jei jūsų mėgstamiausia spalva – juoda, venkite citrusinių vaisių ir ieškokite medienos, šipro arba prieskonių aromatų...