Pereiti prie pagrindinio turinio

Kelioninė kosmetinė: ko joje neturėtų trūkti

2022-06-23

Notino

Skaitinys 5 minutėms

Vasara jau įsibėgėja ir tai reiškia tik viena – turiu nuspręsti, kur praleisiu vasaros atostogas. Kad ir kur nuspręsčiau keliauti, būtinai į kelionę pasiimsiu savo ištikimą draugę – savo kosmetinę. Ką į ją įsidėti ir kaip užsitikrinti, kad keliaujant į ją niekas neišsilietų ir neišbyrėtų? Tuojau viską papasakosiu!

Išsirinkite tinkamą kosmetinę 

Žinoma, svarbiausia išsirinkti tokią kosmetinę, kurioje viskas puikiai tilptų ir būtų patogu rasti reikiamą priemonę. Kai kam pakanka vienos mažos kosmetinės, o kitiems (pavyzdžiui, man) prireikia vos ne dviejų didelių krepšelių. Juk viena bus odos priežiūros, o kita – makiažo priemonėms, ar ne? 

Todėl mano pasirinkimas Nr. 1 yra kosmetikos lagaminėlis Notino Charm Collection. Sutalpinu į jį absoliučiai viską, todėl kai kada neprireikia ir tos antros kosmetinės! Visus buteliukus sudedu statmenai. Lagaminėlyje yra 4 skyriai ir kai kurie produktai jame telpa visu dydžiu. 

Jei nesate tokie grožio priemonių maniakai, kaip aš, ir jums pakanka kažko mažesnio, rekomenduoju permatomą kosmetinę BrushArt Berry. Joje bus patogu rasti viską, ko reikia, be to, ji lengvai plaunama. 

Produkti

PATARIMAS: Kai jau kalbame apie patogų keliavimą, negaliu nepaminėt ir savo mylimiausios kelioninės papuošalų dėžutės Notino Classy Collection. Ji pakankamai didelė, kad sutalpintų keletą papuošalų, kuriuos vežuosi keliaudama, ir dar užsegama užtrauktuku, todėl kelionėje nepaprastai patogi. 

Kiekvienos kosmetinės būtiniausias turinys  

Pakuojantis, rekomenduoju apsvarstyti dvi galimybes. Viena iš jų – įsigyti mažų, daugkartinio naudojimo kelioninių buteliukų kosmetikai, į kuriuos įsipiltumėte savo pamėgtų produktų. Antroji galimybė būtų – tiesiog įsigyti kelionines pakuotes tų produktų, kuriuos įprastai naudojate. 

Žinoma, antruoju atveju galite susidurti su tokia problema, jog yra ne visų produktų mini versijos.

Todėl gali tekti ieškoti alternatyvų. Jei norite būti tikra, kad kelionėje nepritrūksite savo mėgstamų grožio produktų, įsigykite tuščių kelioninių buteliukų kosmetikai Notino Travel Collection ir susikurkite savo mėgstamo produkto kelioninę pakuotę pati. Taip pat ir savo mėgstamus kvepalus galite įsipilti į pildomą purškiklį ir nebereikės ieškoti jų miniatiūrinės versijos. 

Aš truputį pritingiu, todėl  kosmetikos mini versijos ieškau iškart. Pirmiausia žvalgausi kūno ir plaukų priežiūros, na ir kai kurių makiažo priemonių miniatiūrinių pakuočių. Priešingu atveju, jos užimtų daugiausia vietos mano lagamine. 

O kadangi visas šitas pakavimasis dažniausiai vyksta važiuojant ten, kur šviečia saulė, to nepamirštu ir rinkdamasi priežiūros priemones. Tikrai pravartu įsigyti kelioninį kosmetikos rinkinį visų tipų saulės nuvargintiems plaukams Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect. Jame rasite šampūną, specialią priemonę puoselėjamajai procedūrai ir purškiklį – viskas supakuota specialiame krepšelyje! 

Išsausėjusiems, nebūtinai vien tik saulės spindulių pažeistiems plaukams atgaivinti išbandykite liniją Moroccanoil Repair arba Moroccanoil Hydration. Abiejuose rinkiniuose rasite iškart keturis produktus, taip pat supakuotus stilingame krepšelyje. O jų juk niekada nebūna per daug. 

PATARIMAS: Į kelionę būtinai reikia pasiimti makiažo priemonių, tačiau nenorite dėtis visų produktų pakuočių? Čia irgi viskas paprasta. Rinkinyje Shiseido Benefiance rasite viską, ko galėtų prireikti lengvam, kasdieniam atostogų makiažui. Pavyzdžiui, akių pieštuką, lūpų dažus, švytėjimo suteikiančią priemonę ir netgi kaukę veidui bei serumą. Visa tai patogiai supakuota krepšelyje – taip atrodo išties stilinga kelioninė kosmetinė. 
 

Kaip susipakuoti kosmetikos priemones į kelionę? 

Paskutinis klausimas – kaip visas priemones susipakuoti taip, kad niekas nesudužtų ir neišsipiltų. Suprantu, kad oro uosto darbuotojams mano mylimiausi skaistalai ar micelinis vanduo visiškai nerūpi. Taigi, turiu pati pasirūpinti, kad pervežant bagažą mano grožio priemonėms nieko nenutiktų. 

Kas čia svarbiausia? Neimti jokių nekokybiškų pakuočių, kurios kelionės metu galėtų atsidaryti. Tokie produktai palauks namuose ant lentynėlės. Ką dar galima padaryti, kad į vietą viskas atvyktų taip, kaip supakavote? 

  • Paimkite paprastą lipnią juostą ir užklijuokite akių šešėlių, palečių, skaistalų ir kt. dėžutes. Taip jos garantuotai neatsidarys ir kiti daiktai neišsiteps. 
  • Jei imate toniką, valomąsias putas ar bet kokį kitą skystį, pabandykite dangtelį apsukti vata ir užklijuoti lipnia juosta. Taip būsite tikra, kad jis neatsidarys, o jei truputis skysčio ir išbėgtų, jis susigers į vatą! 
  • Taip pat rekomenduoju visus skystus produktus susidėti atskirai, į užsegamą maišelį. 
  • Permatomas užsegamas maišelis kelionėje tikrai pravers! Skrendant lėktuvu, rankiniame bagaže skysčius leidžiama vežtis tik 100 ml talpos buteliukuose. Visus juos privaloma sudėti į permatomą maišelį ir būti pasiruošus pateikti kontrolei oro uoste.
  • Neimkite jokių stiklinių pakuočių – jos lengvai dūžta ir galite likti be savo mėgstamų produktų ir su lagaminu, pilnu stiklo šukių. 

Tai kaip, ar jau pasiruošėte vasaros atostogoms? O gal dar dairotės kokybiškos kosmetinės ir kelioninių kosmetikos rinkinių?