Pereiti prie pagrindinio turinio

Figos, pipirai ar viksvuolės? Jauskitės išskirtinė dvelkdama naujais nišiniais kvepalais

2024-02-16

Jana Krajco

Skaitinys 4 minutėms

Tai tarsi skrydis verslo klase ar vakarienė restorane, kur jums atėjus pakabina paltą ir pristumia kėdę prie stalo. Mums to nereikia, bet... tai neįtikėtinai malonu! Panašus pojūtis patiriamas dvelkiant nišiniais kvepalais. Kodėl norėti paprastumo, jei galima pasijusti ypatingai? Pasikvėpinę šiais naujais nišiniais kvepalais, dvelksite intensyviu unikaliu aromatu.

Nepamirštamoji vanilė

Klausiate, kokia šiuo metu madingiausia kvepalų sudėtinė dalis? Vanilė. Ji sugrįžo kartu su kitomis dešimtojo dešimtmečio tendencijomis ir, neabejokite, kad ji nusipelno naujos galimybės. Saldi, šilta, nepriklausoma nuo sezono. Pauostykite prabangius moteriškais kvepalus Valaya Parfums de Marly, dvelkiančius tradicijomis ir istorija, bet tuo pačiu ir šiuolaikiškų aromatų. Viršutinė nata suskamba citrusiniais mandarinų ir bergamočių bei baltųjų persikų tonai, vėliau panardina į gėlių sodą, kuriame susilieja medetkų, raudonmedžio ir apelsinų žiedų natos, o bazinėje natoje pasklinda muskuso, ambroksano ir vanilės kvapų puokštė. 

Arba leiskitės apgaubiama kvepalų Reminiscence Mimosa sukurto miglos debesies. Taip, pagrindinį vaidmenį čia atlieka mimozos grynuolis, kvapiųjų našlaičių, gudobelių, pačiulių, tongapupių ir baltųjų žiedų aromatai, tačiau juos lydintis vanilės, santalo ir muskuso dvelksmas sukuria įspūdingą pabaigą. 

Visi pipirų atspalviai

Vanilės subtilumas jums nepatinka, o šaltasis sezonas labiau vilioja aštriais kvapais? Pasiryžkite susitikimui su pipirais. Viršutinės kvepalų jai ir jam Amouage Lineage natos dvelkia Peru ir Sičuano pipirų aromatais, o kulminacinis aromatas pagardintas šafrano ir imbiero tonais. Smilkalai, mira ir labdanumas suteikia prieskoninei kompozicijai rytietiško atspalvio, todėl kvepalai puikiai tinka kvėpintis ypatingomis progomis. 

Tačiau pipirai suteikia aromatui daugiau gaivumo. Kvepalų Nishane Hacivat X aromato pagrindą sudaro ananasų ir bergamočių kvapų derinys, pagardintas apelsinų žiedų, jazminaičių ir žaliųjų citrinų natomis, o šio žavaus, ir vyrams, ir moterims skirto kokteilio baigiamuosius akordus sukuria kvapiųjų auksabarzdžių (vetiverijų), kedro ir pačiulių natos. 

Prisiminimus sukeliantys nišiniai kvapai

Nišiniai kvepalai yra išskirtiniai savo pobūdžiu, tačiau kai kurie jų aromatai pakyla į dar didesnes aukštumas. Sudėtis dar naujoviškesnė, sudėtinės dalys dar neįtikinamesnės, o rezultatai nustebina dar labiau. Viskas, ką patirsite kvėpindamiesi šiais kvepalais, taps išties neužmirštama. 

Amouage Guidance „nepaiso“ taisyklių ir ribų. Kvapas skirtas visiems, trokštantiems to, kas neįprasta. Tai galima pajusti jau nuo viršutinės natos, kurioje užuosite kriaušių, smilkalų ir lazdyno riešutų aromatus. Širdies nata pakvimpa kvepenių, rožių, šafranų ir jazminaičių aromatais, kurie pamažu pasipildo santalo, vanilės, labdanumo, tikrosios ambros ir akigalos medžio tonais. 

Originalūs nišiniai kvepalai

Tačiau galite vėl mėgautis paprastumo galia. Šiuo atveju išmėginkite kvepalus Prada Infusion De Figue, kurie jūsų nenuvils. Nes jų kūrėjai puikiai žino, kokiomis sudėtinėmis dalimis pasikliauti. Mandarinų, figų, mastikinių pistacijų ir galbano aromatai patys savaime patraukia dėmesį ir sukuria ypatingą kvapo puokštę. 

Norite padaryti įspūdį per pasimatymą ar pagardinti pirmąją drauge praleistą naktį? Paryškinkite akimirkos magiją su Maison Margiela Replica Under the stars. Užuodę šį aromatą staiga atsidursite ant pakloto laukinės gamtos apsuptyje, kur tamsą apšviečia tik žvaigždėtas dangus ir laužo, užkurto, kad pasišildytumėte, liepsnos liežuviai. O kol gėrėsitės žvaigždynais, jus apgaubs juodųjų pipirų ir cinamono lapų, viksvuolių, kedro aliejaus ir ambros aromatai. Gyvūninės kilmės akordams su dūminėmis, paslaptingomis natomis tiesiog negalima atsispirti. 

Kokia nišinių kvepalų naujiena maloniai dirgins jūsų uoslės receptorius? Jų yra daugiau, negu vienas? Nesvarbu. Kartais reikia save padžiuginti. Ir ne kartą!