Pereiti prie pagrindinio turinio

Elektronikos dovanos: geriausi kalėdiniai patarimai grožio ir šiuolaikinių technologijų mylėtojams!

2022-11-22

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Norite padovanoti tikrai stilingą, modernią ir šeimos grožiui bei sveikatai naudingą dovaną? Čia rasite geriausių elektronikos dovanų pasiūlymų. Tarp jų – elektronikos dovanos vyrams ir moterims ir net keletas patarimų ieškant dovanų patiems mažiausiems ar senjorams – tiems, kurių šeimose technologijas mėgsta visi!

Elektronikos dovanos suteikia grožio, rūpinasi sveikata ir tiesiog džiugina

Juk praktiškos dovanos išties geriau nei dar viena pora kojinių! Jei taip manote ir jūs, elektronikos dovanos bus puikus pasirinkimas. Tarp elektronikos prietaisų galite rasti ne tik plakiklių, dulkių siurblių robotų ar akumuliatorinių grąžtų! Tikromis kalėdinėmis staigmenomis gali tapti ir grožiui ar sveikatai puoselėti skirti prietaisai.

Elektronikos dovanos vyrams

Mėgstate glotnią veido odą, o gal šiuo metu auginate aplinkinius sužavėsiančius ūsus? Bet kuriuo atveju beveik kiekvieno vyro vonios kambaryje yra elektrinis skustuvas. Pasitikrinkite, ar ne laikas atnaujinti savo arsenalą. Technologijos sparčiai juda į priekį, o naujausios kartos elektriniai skustuvai šiandien skuta tikrai kitaip nei jų pirmtakai prieš daugelį metų

Prietaisai tobulam skutimuisi

Į savo norų sąrašą galite įtraukti ir barzdos ir plaukų kirpimo mašinėlę (yra net specialių mašinėlių vyrams, kurie nusprendžia gyventi be plaukų ir skutasi visą galvą), arba prietaisų, kurie nukerpa nedailius nosies ir ausų plaukus

Idealios kirpimo mašinėlės plaukams, barzdai ar ūsams

Elektroninės dovanos moterims

Šiuolaikinės technologijos pastaraisiais metais taip pat įžengė į grožio procedūrų pasaulį ir sužavėjo moteris. Kodėl? Jos sutaupo mūsų laiką ir pinigus. Nors neįprasta apie tai kalbėti garsiai, kiekviena moteris tikrai norėtų daugybę elektronikos „žaisliukų“ savo namuose. 

Nesvarbu, ar tai būtų žvarbi žiemos diena, ar karšta vasaros popietė, plaukelių šalinimas niekuomet nėra mėgstama procedūra. Tai problema, kurią galima išspręsti naudojant, pavyzdžiui, namų epiliatorių IPL! Taip pat džiugina galimybė išlaikyti puikiai atrodantį manikiūrą ir pedikiūrą net ir keliaujant. Ar tai įmanoma? Žinoma, tai puikiai pavyks gavus gelinių nagų rinkinį.

Geriausi vaškavimo bei manikiūro ir pedikiūro prietaisai namams

Grožio salonas jūsų svetainėje

Puikiai atrodanti, švari, sveika ir pamaitinta oda? Jums tikrai pravers kalėdinės elektronikos dovanos. Svarbu tinkamai išsirinkti, nes pasiūla itin gausi. Elektroninės ultragarsinės veido mentelės padeda išvalyti, regeneruoti jūsų odą ir geriau įsisavinti kosmetikos priemones. Puikus pasirinkimas yra ir LED veido kaukės. Išties naudinga dovana yra ir odos valymo šepetėliai... 

Verta apsvarstyti, ar nenorėtumėte turėti galimybės namuose atlikti grožio salonui prilygstančią mikrodermabrazijos procedūrą ar nedidelį odą stiprinantį veido, kaklo ir iškirptės srities masažą. 

Pasimėgaukite puikiai, sveikai ir jaunatviškai atrodančia oda

Rinkitės elektronikos dovanas, kurios pagerins visų šeimos narių sveikatą

Daugelis elektronikos dovanų gali pasirūpinti ne tik jūsų grožiu, tačiau ir geresne Jūsų ar Jūsų artimųjų sveikata. Elektriniai arba garsiniai dantų šepetėliai išties palengvina dantų valymą ne tik tiems, kurie nemėgsta klasikinių dantų šepetėlių. O burnos irigatoriai išties naudingi jei norite nepriekaištingos dantų higienos. 

Tobula dantų higiena kiekvienam

Psichologinė gerovė taip pat yra svarbi

Turime ir daugiau pasiūlymų. Prieš pabaigdami savąjį dovanų sąrašą pagalvokite, ar jums nepraverstų pavyzdžiui, ultragarsinis difuzorius ir oro drėkintuvas. Namuose jie sukuria puikią nuotaiką, o jei naudojate ir tinkamus eterinius aliejus, jie gali padėti jums išvengti peršalimo, sumažinti galvos skausmą ar kitus nemalonius simptomus.

Išsirinkite ultragarsinį difuzorių pagal savo poreikius

Taigi, ar jau išrinkote geriausias elektronikos dovanas? Džiaugiamės galėdami bent šiek tiek jums pagelbėti.