Pereiti prie pagrindinio turinio

Dovanos įsimylėjėliams. Ar norite šiais metais nustebinti pati save?

2023-01-27

Jana Uhlir

Skaitinys 3 minutėms

Apsimetate, kad Valentino dienos proga nenorite jokios dovanos, kad negalėtumėte nusivilti, jog nieko negavote? Tiktai ne šiais metais! Ir visai nesvarbu, ar švęsite vasario 14 d., ar ne. Turime patarimų, ką geriausia dovanoti Valentino dienos proga, net jei dovanos skirtos sau pačiai.

Paklaustos, ką norėtų gauti dovanų Valentino dienos proga, moterys dažniausiai atsako – šokolado, prabangios vakarienės, rožių puokštės, šventos ramybės arba nurodo, jog nenori švęsti šios šventės visiškai. Vyrų atsakymai taip pat įvairūs – nuo ​​pačių pasigamintos dovanos, vakaro su pica lovoje iki užsiėmimų lauke, masažo ar pasimatymo, kurį nuo pradžios iki galo suplanavo pati moteris.

Kad ir kaip pasirinktumėte praleisti šią meilės dieną ar vakarą, graži smulkmena pradžiugins kiekvieną įsimylėjėlį. Net jei jis apsimeta esąs didžiausias kietuolis, kuris nesiruošia minėti švelnių jausmų datų pagal kalendorių. Tad kokią  Valentino dienos dovaną išsirinkti? Net jei tai dovana sau pačiam?

Svaiginantys kvepalai ir romantiška atmosfera

Kvepalai visada pradžiugins moterį. Juk mes tiesiog dieviname gerą aromatą! O jei dovanų rinkinyje yra ir kūno losjonas, prausimosi gelis ar rankinė, nėra jokios priežasties dvejoti! Kvapų difuzoriai ar žvakės yra puiki kvapni dovana. Jie ne tik gardžiai kvepia ir sukuria romantišką atmosferą, bet ir yra puiki interjero detalė. Puiki įžanga į jausmingą vakarą... Klasikiniai daugiafunkciai aliejai puikiai palepins kūno ir veido odą bei plaukus, o drąsesni gali griebtis erotinio žaisliuko, kuris pradžiugins kitas kūno vietas. 

Geriausia Valentino dienos dovana moteriai

Pradžiuginkite jį

Jūsų vyro kvapas jus neabejotinai traukia, todėl jį ir pasirinkote. Bet nebijokite pasiūlyti jam naujų kvepalų vyrams: rinkitės jo mėgstamą klasiką, arba išbandykite visiškai naują produktą, kuris tik išryškins jo vyriškumą ir jausmingumą.

 O ką daryti, jeigu jūsų mylimasis turi užtektinai kvepalų? Tokiu atveju jį nudžiugins kūno masažo priemonė (kurią vėliau nesunkiai galite „pasiskolinti“), dovanų rinkinys barzdai ar kūnui, seksualus aliejus, kuris paįvairins jūsų Valentino vakarą... Net jei didžiausias jo džiaugsmas esate jūs pati, netikėta Valentino dienos dovana vyrams yra dar vienas gražus meilės prisipažinimas.

Geriausia Valentino dienos dovana vyrui

Švęskite meilę ir savo grožį

Meilės šventę švęsite stilingai, o gal šiuo metu esate vieniša ir nervingai ruošiatės pasimatymui? Bet kokiu atveju įvertinsite prabangų blakstienų tušą, kuriuo padažytos blakstienos taps svaiginančiai ilgos, ir klasikinius raudonus lūpų dažus, kurių „nenuvalgys“ net patys karščiausi bučiniai.  Ką jau kalbėti apie akių priežiūros priemones iš dovanų rinkinio: jomis pasinaudojus, perkant Valentino dienos vyną, parduotuvėje jūsų paprašys asmens tapatybės dokumento. Išryškinkite veido kontūrus legendine  spindesio suteikiančia priemone, o tobulas šampūno, kaukės ir plaukų aliejaus rinkinys suteiks jūsų plaukams šilko švelnumo. Štai jūs ir pasiruošėte šventei: daug sveikatos ir meilės! 

Tai sustiprins jūsų žavesį

Tikimės, kad padėjome jums išrinkti geriausias dovanas  įsimylėjėliams . Nepamirškite su meile švęsti likusias 364 metų dienas!