Pereiti prie pagrindinio turinio

Akių šešėliai: kurie geriausi?

2022-06-15

Notino

Skaitinys 5 minutėms

Kaip renkatės akių šešėlius? Pagal savo akių spalvą, ar galvojate ir apie kitas produkto savybes? Verta pagalvoti, kaip šešėliai atrodys ant voko, kaip juos geriausia tepti ir kaip ilgai jie išsilaikys. Noriu jums pasiūlyti išsamų visų skirtingų šešėlių tipų vadovą.

Sausi šešėliai akims

Šį šešėlių akims tipą, ko gero, žinome visos. Jų galima rasti kiekvienoje buitinių ar grožio prekių parduotuvėje; paprastai vienoje dėžutėje yra kelių spalvų šešėlių. Mano manymu, jums reikia turėti būtent tokią akių šešėlių dėžutę su dažniausiai naudojamomis spalvomis. Tai suteikia daugybę galimybių: galite naudoti tik vieną spalvą arba sukurti kelis skirtingus įvaizdžius – nuo natūralaus iki išraiškingesnio. 

Šiuos šešėlius man patinka tepti natūralaus plauko šepetėliu. Tokie šepetėliai šiurkštesni, todėl šešėliai geriau prikimba ir palengvina kuriant norimą įvaizdį. 

PATARIMAS: Norite, kad šešėliai būtų intensyvesnės spalvos? Prieš tepdama akių šešėlius, naudokite kreminį pagrindą, o pačius šešėlius ne tepkite, o tarsi įspauskite ant voko. Tačiau jei, priešingai, mėgstate tik subtiliai pasiryškinti vokus, užtepkite ploną sluoksnį permatomos pudros – bus lengviau juos „išblukinti“.

Mano mėgstamiausia paletė yra Bourjois Eye Catching – ne tik dėl tobulo atspalvių derinio, bet ir dėl sukamo veidrodėlio. Ji puikiai tilps į mažesnę rankinę, todėl beveik visą laiką galėsite turėti ją su savimi.Jei norite rinktis iš daugiau atspalvių, įsigykite paletę Lorac PRO, kurioje yra 18 atspalvių. Rasite visą paletę pagrindinių spalvų ir galėsite sukurti nuostabius dūminius šešėlius. 

Ieškote vasarai ko nors drąsesnio ir spalvingesnio ? Tuomet rekomenduoju paletę Makeup Revolution X Roxxsaurus arba NYX Professional Makeup Hot Singles™ vienos spalvos šešėlius. Kada dar pasimėgauti ryškiais atspalviais, jei ne vasarą? 

Produkti

PATARIMAS: Jei nemėgstate šešėlių rinkinių ir jums pakanka vieno pagrindinio atspalvio, naudokite Clinique All About Shadow™ Single. Šešėliai yra puikios tekstūros, juos galima gražiai tepti sluoksniais, todėl net turėdama tik vieną šešėlį galėsite sukurti subtilų dieninį ir drąsesnį vakarinį įvaizdį. 

Birūs akių šešėliai 

Sausų akių šešėlių galite rasti ne tik paletėse. Yra ir birių šešėlių, kurie gali būti matiniai, bet dažnai būna gražių blizgių miltelių pavidalo. Jei pabandysite jais pagyvinti savo įprastą makiažą, manau, vakarėliui pasiruošite per kelias minutes.

Kreminiai akių šešėliai 

Kreminiai akių šešėliai būna ne tik kreminės formos, bet ir geliniai, kurie nuo sausų skiriasi savo konsistencija. Ant voko jie atrodo puikiai, tačiau, jei nemėgstate dienos metu koreguoti savo įvaizdžio, nerekomenduočiau jų naudoti visos dienos makiažui. Ypač esant šiltam orui šešėliai nuteka, todėl jūsų makiažas neišliks visą dieną nepriekaištingas. Jį lengvai galite pakoreguoti, tačiau tai reikia turėti omenyje. 

Tepkite šešėlių šepetėliu su sintetiniais šereliais arba vietoje aplikatoriaus pamėginkite užtepti piršto pagalvėle. Sukursite netvarkingą, tačiau seksualų įvaizdį.

Jums patinka blizgūs akių šešėliai? Neabejotinai išsirinksite iš gražių NYX Professional Makeup Prismatic Shadows atspalvių. Šie šešėliai tiesiog vilioja, norisi juos tepti piršto pagalvėle ir taip sukurti neįpareigojantį paplūdimio makiažą.

PATARIMAS: Jei jums patinka gelinių šešėlių sukuriamas efektas, tam kad makiažas išliktų ilgiau, pabandykite iš pradžių užtepti sausus šešėlius, tuomet gelinius tepkite ant voko vidurinės dalies arba vidinio akies kampučio. 

Produkti

Pieštukiniai akių šešėliai

Pieštukiniai akių šešėliai – tai dar vienas būdas lengviau pasidažyti kreminiais akių šešėliais. Pieštuku tiesiog padažykite voką ir išsklaidykite šešėlius piršto pagalvėle. Taip pat rekomenduoju pieštukinius akių šešėlius kaip puikų pagalbininką, kuris visuomet yra rankinėje – juos itin patogu nešiotis, nes sandarus kamštelis saugo, kad šešėliai neišbėgtų. 

Skysti akių šešėliai 

Galbūt kažkada supainiojote šio tipo šešėlius su lūpų blizgiu. Jie būna tokioje pačioje pakuotėje su aplikatoriumi, tačiau neapsigaukite ir sutelkite dėmesį į akis! 

Aplikatoriumi itin lengva užtepti. Šešėliai turėtų greitai nudžiūti ant voko, tačiau atsargiai – neužtepkite per storo sluoksnio. Šie šešėliai nėra vieni iš ilgiausiai išliekančių, be to, kaip ir geliniai šešėliai, jie lengviau suteka į voko raukšleles arba, jei yra ne pačios geriausios kokybės, gali netolygiai padengti jūsų akies voką. Mano nuomone, jie idealiai tinka, pavyzdžiui, fotosesijai.

Vandeniui atsparūs akių šešėliai

Na ir pabaigai: neatleisčiau sau, jei nepaminėčiau vandeniui atsparių šešėlių. Artėja vasara ir, ko gero, tikrai planuojate daug laiko praleisti prie vandens. O gal ne? Tai nesvarbu! Vandeniui atsparius akių šešėlius vasaros mėnesiais tikrai įvertinsite, kai teks visą dieną su reikalais bėgioti po miestą ar daug laiko praleisti susitikimuose. Neabejotinai esate nuostabi, todėl šią vasarą privalome jums suteikti šansą.

Ką manote? Ar jau galite pasakyti, kokie akių šešėliai jums labiausiai tinka? Ar dar norėtumėte keletą iš jų išbandyti?