Pereiti prie pagrindinio turinio

Aistringas pasimatymas? Geriausi produktai, kad vakaras prabėgtų sklandžiai

2023-01-30

Jana Potuznik

Skaitinys 3 minutėms

Tobula šukuosena, stilinga apranga – ar tai viskas? Kai rengiatės į pasimatymą, ypač tokį, kur gali nutikti ir TAI, svarbu pasiruošti ypač kruopščiai. Pasirūpinkite, kad šypsena būtų švytinti, burnos kvapas – gaivus, kvepalai – malonūs. Ne mažiau svarbi ir apsauga nuo prakaitavimo bei nepriekaištinga intymi higiena, o tuomet... išdrįskite mėgautis nepamirštamu vakaru!

Intymumas prasideda nuo kūno kalbos

Pasimatymai, vilionės, flirtas... Praėjus pirmiesiems pasimatymams, pajunti, kad artėja lemtingasis, per kurį įvyks TAI. Svarbu ne tik atsakingas požiūris į kontracepciją, bet ir gebėjimas pasirūpinti, kad jums abiem būtų gerai. Jeigu pajunti kylantį geismą ir iš kūno kalbos, gestų, bei šypsenų supranti, kad taip jaučiasi ir partneris ar partnerė, svarbu tinkamai pasiruošti lemtingam vakarui. 

Tobula šypsena ir gaivus kvapas

Jeigu žiūrint į jį ar ją nušvinta jūsų akys, pasirūpinkite, kad švytėtų ir šypsena. Švelniai balinti dantis galite ir namuose, bet šio ypatingo įvykio proga užsirašykite ir vizitui dėl dantų higienos, be to, kuprinėje ar rankinėje visuomet turėkite gaivinamojo burnos purškalo. Neretai toks ypatingas įvykis prasideda nuo vakarienės ir netgi kartu gyvenant dvidešimt metų, vakarienės metu suvalgytų patiekalų kvapas tikrai nesužadina intymumo. Ypač jei TAI įvyksta pirmą kartą. Kramtomajai gumai kartais taip pat gali nelikti laiko.

Greitas sprendimas burnos gaivumui

Nepasiduokite nervingumui

Neleiskite, kad lemiamą akimirką jums kliudytų susinervinimas. Akivaizdu, kad lūkesčiai, geidulys ir aistra išties sukelia daug stiprių emocijų, tačiau nepaleiskite visko iš rankų. Per didelis susijaudinimas gali paskatinti prakaitavimą net ir paausiuose. Pasirinkti tinkamą antiperspirantą dabar ypač svarbu. Pasimatymų metu pamirškite apie nestiprius dezodorantus, kurie tik lengvai maskuoja prakaito kvapą.

Geriausi antiperspirantai tinkantys ir vyrams, ir moterims

Nepriekaištinga intymi higiena

Suprakaituoti galite ir „ten“. Pakanka vos kelių valandų romantiškos vakarienės ir visiškai nesvarbu, kad lauke sninga. Tinkama intymia higiena pasirūpinti nėra sunku. Daug ką galite padaryti namuose, jei laikysitės tam tikrų intymios higienos taisyklių prausiantis duše ir po to. Tačiau prireiks ir dar kai ko, kas užtikrintų, kad gaiviai kvepėsite net ir nusimetusi visus drabužius. 

Kokias intymios higienos priemones išbandyti

Kvapas atskleidžia jūsų esybę

Kvepalų pasirinkimas tokio svarbaus pasimatymo proga neturėtų būti atsitiktinis. Jei norite jaustis gerai, rinkitės įprastus ir išbandytus kvepalus. Nėra nieko blogiau, negu neįprastas, erzinantis kvapas, nuo kurio gali pradėti skaudėti galvą. Neturėtumėte kvepėti per stipriai – svarbu, kad aromatas nekutentų nosies jūsų partneriui ar partnerei. Kvėpinkitės tik tiek, kad aromatas būtų juntamas tik pasilenkus labai labai… arti. Nereikia apsigaubtų kvepalų šydu. 

Seksualūs aromatai jam ir jai

Skirkite tam laiko...

Geriausia – neskubėti. Greitukai turi savo žavesio – kartais. Bet daug maloniau, jei skiriate pakankamai laiko ir dėmesio vienas kitam išties gerai pažinti. Įgaukite pasitikėjimo. Tik tuomet seksas tampa tikrai intymia, fiziniu artumu perteikiama meilės forma. Bet visa tai tikriausiai jau žinote... 

Bet kuriuo atveju, mėgaukitės aistringu pasimatymu iki pabaigos. Leiskitės lepinami ir palepinkite savo partnerius. Jau žinote, kaip geriausiai tam pasiruošti.