Pereiti prie pagrindinio turinio

Pamoka: SIRENOS AKYS – 2023 m. akių makiažo tendencija, kurią privalote išbandyti!

2023-04-27

Iva Davies

Skaitinys 2 minutėms

Pabodo paprastas akių makiažas ir trokštate jausmingo žvilgsnio? Išbandykite SIRENOS AKIS, bene patį populiariausią 2023 m. akių makiažą, užkariavusį socialinius tinklus. Pavasariniam makiažui galite naudoti ir vieną iš mūsų puikių dovanų, kurias pridedame, kai perkate dekoratyvinės kosmetikos už didesnę nei 40 eurų sumą: daugiafunkcę dekoratyvinės kosmetikos priemonę arba teptukų rinkinį.

Sirenos akys: dramatiška ir seksuali išvaizda

Katės akys išeina iš mados. Atraskite naujausią techniką, kuri padės jums susikurti viliojantį tikros femme fatale įvaizdį. Sirenos akių makiažas vizualiai padidina akis, nes akių pieštuku prailginamas ne tik iš išorinis, bet ir vidinis akies kamputis. Jei nesate įgudusi šešėliuoti vokų, liniją galite brėžti ant švaraus voko, tačiau tamsūs šešėliai yra absoliuti šio įvaizdžio klasika. Taip pat galite rinktis neonines ar blizgias spalvas.  

Sužinokite, su kokiais produktais galite susikurti sirenos akių makiažą

Kaip atlikti SIRENOS AKIŲ makiažą?

  1. Kad oda būtų tobula, pirmiausia veidą patepkite makiažo baze Maybelline Baby Skin, o tada padenkite skystu makiažo pagrindu Rimmel Match Perfection.
  2. Išryškinkite veido kontūrus naudodamiesi kontūravimo paletės Essence CONTOURING DUO PALETTE priemonėmis ir suteikite skruostams sveiką spalvą su skaistalais Catrice AirBlush Matt.
  3. Akis galite šešėliuoti bet kokiomis spalvomis arba šiek tiek paryškinti pasitelkę kontūravimo paletės Essence CONTOURING DUO PALETTE priemones.
  4. O dabar pats smagumas! Akių kontūras Akių kontūro plunksnele Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Waterproof Liner braukite nuo išorinio akies kampučio link akiduobės pabaigos ties antakiu. Tada nupieškite smailią strėlę vidiniame akies kamputyje. Jei norite ypač gundančio žvilgsnio, nesujunkite išorinio ir vidinio akies kampučio kontūrų.
  5. Kad blakstienos būtų juodut juodutėlės rinkitės tušą Maybelline Lash Sensational Sky High.
  6. Suformuokite antakius naudodami antakių gelį Essence Make Me Brow.
  7. Apveskite lūpas kontūravimo pieštuku Essence Soft & Precise ir užpildykite skystais lūpų dažais Maybelline SuperStay Vinyl Ink. Jei norite, kad lūpos atrodytų ypač putlios, patepkite jas blizgiu Essence WHAT THE FAKE!

Jums taip pat pravers

Štai ir viskas – gundantis žvilgsnis vos keliais potėpiais! Pažiūrėkite vaizdo siužetą, kaip atlikti SIRENOS AKIŲ makiažą.