Pereiti prie pagrindinio turinio

Karščiausios naujienos iš Korėjos: tobulai atrodanti oda

2022 m. rugsėjo 12 d.Notino
Norite džiaugtis švaria ir spindinčia oda? Turėti itin glotnią odą be jokių trūkumų? Jums prireiks nemažai laiko ir nuoseklaus darbo, tačiau rezultatai kalbės patys už save. Pasinaudokite mūsų tobulos odos vadovu!

Paruošėme jums visą paletę produktų, kurie padės pasiekti tobulos odos rezultatą. Ką siūlome? Glotnią, spindinčią, lygaus atspalvio odą. Be jokių netobulumų, lygią kaip stiklas.

Išsyk pamilsite šias korėjietiškas odos priežiūros priemones. Ir džiaugsitės pasiektais rezultatais! Tereikės kantrybės – nepasiduokite ties pirmąja nesėkme, išsirinkite tinkamus produktus ir atlikite visus būtinus odos priežiūros rutinos veiksmus. Tai nebus lengva kelionė, tačiau galiausiai džiaugsitės spindinčia, švaria oda.

Tobula oda: žingsnis po žingsnio

1.Svarbiausia – odos valymas

Dvigubas odos valymas yra svarbiausias korėjietiškos odos priežiūros elementas. Iš pradžių makiažą ir priemones su SPF nuvalykite makiažo priemonėms valyti skirtu balzamu, tuomet darsyk nuvalykite odą valomosiomis putomis arba geliu. Ryte galite naudoti tik valymo putas arba gelį.

2.Odos šveitimas – mini stebuklas

Reguliariai šveisdami odą, jūs atsikratote negyvų odos ląstelių. Išsyk pagerėja odos tonusas, ji tampa skaistesnė. Nušveisti odą jums padės veido šveitiklis arba šveičiamoji esencija. Veido šveitiklio sudėtyje rasite šveičiamųjų komponentų bei cheminių šveičiamųjų fermentų. Išsirinkite jums labiau patinkančią priemonę. Tačiau nepamirškite, kad nereikėtų persistengti – šveisdami odą, galite pažeisti jos apsauginį barjerą. Todėl priklausomai nuo savo odos tipo, šveiskite ją tik du ar tris kartus per savaitę. Geriausia – vakare.

Išbandykite valymui ir šveitimui

3.Ar vis dar svarbu naudoti ir toniką?

Žinoma! Toniką naudokite tuomet, kai nenaudojate veido šveitiklių ar šveičiamųjų esencijų. Jis subalansuoja odos pH ir pasižymi priešuždegiminiu poveikį. Tonikas taip pat ramina bei drėkina jūsų odą ir paruošia ją kitų odos priežiūros priemonių naudojimui. Jį tepkite ryte ir vakare, vatos tamponu arba pirštais.

4.Išradimas vardu esence

Esence yra korėjietiškos kosmetikos gaminys. Tai koncentruotas produktas, pasižymintis sustiprinto serumo poveikiu. Jis puikiai drėkina odą ir atnaujina odos ląsteles. Pirštais įmasažuokite šį produktą į odą ryte ir vakare.

Tonerio ir esencijos patarimai

5.Serumo privalumai

Serumai – koncentruoti preparatai, suteikiantys odai tai, ko jai tuo metu labiausiai trūksta. Norėdami visapusiškai pasirūpinti oda, įsigykite keletą skirtingų serumų pagal dabartinę jos būklę. Kaip žinoti, ko odai šiuo metu reikia labiausiai? Jei, žiūrint į veidrodį, oda atrodo pilkšva ir pavargusi, naudokite skaistinantį serumą. Pastebite odos pleiskanojimą? Suteikite jai reikalingos drėgmės. Raukšlės? Pigmentinės dėmės? Serumas padės išspręsti visas bėdas!

6.Kaukė? Tik lininė

Turime patarimų, kaip dar labiau pagerinti kaukių efektyvumą. Įsigykite masažo volelį veidui arba veido masažuoklį Gua Sha ir švelniai įmasažuokite kaukę ant veido. Pagaliau turėsite ką veikti vakarais žiūrėdami televizorių!

Nepamirškite serumo ir kaukės

7.Kaip rūpintis paakių sritimi

Tik ne raukšlės. Kaip jų išvengti? Naudokite kokybišką paakių srities kremą! Šie kremai yra lengvesnės tekstūros, tad neapsunkina itin plonos paakių srities odos. Švelniai įtrinkite nedidelį tokio kremo kiekį ryte ir vakare. Geriausia – bevardžiu pirštu.

8.Kremas – tai jūsų odos apsauga

Išties kremas yra tarsi nelygios odos antklodė. Žaismingai tariant, tai lyg suvožtinio duonos riekelės. Jis puikiai padengia ir apsaugo odą bei užtikrina jos tinkamą priežiūrą. Kremą rinkitės pagal savo odos tipą – naudokite skirtą mišriai, sausai, riebiai ar dehidratuotai odai.

Kokius kremus naudoti?

9.Saugokite ir nuolat tepkite savo odą

Tepkite, tepkite, tepkite. Tai visų Korėjos moterų, vyrų ir vaikų mantra. Kaip turėti amžinai jaunai atrodančią odą, jei nenorite vengti saulės? Jei nenorite praleisti viso gyvenimo tamsoje, kiekvieną rytą naudokite kremą su apsauginiu faktoriumi 50+. Nepamirškite kremo pakartotinai užtepti kelissyk per dieną!

Skaityti daugiau