Kremas nuo šalčio

Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Odos atspalvis
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai

Kas yra kremas nuo šalčio ir kam jis reikalingas?

Nerimaujate dėl išsausėjusios, paraudusios ar pleiskanotos odos? Žinome, kuris kremas nuo šalčio Jums padės! Kremas nuo šalčio puikiai tinka ir suteikia pageidaujamą palengvėjimą jautriai odai šaltaisiais metų mėnesiais.

Kas iš tiesų yra kremas nuo šalčio?

Kremai nuo šalčio įprastai būna labai tiršti – tai vandens ir aliejaus emulsija, į pagrindinę sudėtį įeina bičių vaškas arba alyvuogių aliejus. Kaip sufleruoja pats pavadinimas, šis kremas taip pat teikia vėsinantį poveikį – tačiau jis tinka ne tik saulėje nudegusiai odai vėsinti.

Tiesą sakant, kremas nuo šalčio puikiai tinka veido odai žiemos metu. Jis maitina odą ir pašalina nemalonų sutrūkinėjusios odos pojūtį ir raudonumą nuo šalto oro.

Dėl kremo nuo šalčio tekstūros ir formulės šis kremas puikiai tinka jautriai ir sausai odai, ar odai, linkusiai pleiskanotis bei niežtėti. Jis maitina, minkština, šviesina ir apsaugo odą. Kremas nuo šalčio puikiai tinka sausai alkūnių ir kelių odai arba puikiai veikia kaip apsauginis rankų kremas. Kokybiškas kremas nuo šalčio taip pat rekomenduojamas naujagimiams, kurių oda labai plona ir jautri.

Dar daugiau kremo nuo šalčio stebinančių privalumų

Kremas nuo šalčio taip pat fantastiškai veikia kaip makiažo valymo priemonė. Tiesiog užtepkite jo ant odos, palikite kurį laiką ir nuvalykite šlapiu rankšluosčiu ar servetėle. Kremas nuo šalčio gali padėti sumažinti žiemos metu atsiradusius spuogus sumažindamas paraudimus ir riebalų pertekliaus gamybą.

Išbandykite patikimiausių prekių ženklų, kaip antai, Bioderma, Avène, Thalgo, Weled bei kitų gamintojų geriausius kremus nuo šalčio.