Pereiti prie pagrindinio turinio

Bičių vaškas

Bičių vaškas, vadinamasis Cera Alba, yra geltona vaško konsistencijos medžiaga, kurią išskiria bitės paversdamos žiedadulkes medumi. Dėl įvairios bičių vaško naudos ši medžiaga tapo labai populiari kosmetikos priemonių gamyboje. Bičių vaškas sukuria apsauginę plėvelę, kuri saugo odą nuo drėgmės praradimo ir neigiamų išorės veiksnių. Bičių vaškas taip pat naudojamas kaip tirštiklis ir emulsiklis (jis palengvina vandens ir aliejaus maišymą). Dėl šių priežasčių bičių vaškas yra laikomas nepamainoma maitinamųjų kremų, lūpų balzamų, lūpų dažų ar plaukelių šalinimo vaškų sudedamąją dalimi.

 

Bičių vaško savybės

Bičių vaškas gali suformuoti vandeniui atsparų apsauginį sluoksnį, kuris ilgai išlieka ant odos ir palaipsniui ją maitina, ramina ir švelnina. Dėl atkuriamojo poveikio ši medžiaga taip pat dažnai naudojama kovojant su akne arba norint nuraminti odos alergijas.

Bičių vaško poveikis odai ir lūpoms

  • Jis maitina ir drėkina odą, lūpas ir visą kūną saugodamas nuo išsausėjimo.
  • Jis pasižymi raminamuoju poveikiu ir greitina odos atsinaujinimą.
  • Jis saugo odą ir užkerta kelią jos pažeidimams.

Bičių vaško poveikis plaukams

  • Jis giliai drėkina plaukus ir saugo nuo drėgmės praradimo suformuodamas apsauginį sluoksnį.
  • Jis stiprina plaukų kamieną ir glotnina plaukus iki pat jų galiukų.
  • Jis atkuria nepriekaištingą plaukų žvilgesį, elastingumą ir gyvybingumą .

Bičių vaškas kosmetikos priemonėse

Nuostabusis kosmetikos priemonių su bičių vašku poveikis žinomas jau nuo 2000 m. pr. Kr., o siekiant pasirūpinti moterų grožiu ir sveikata šiuolaikinėje dermatologijoje bičių produktai naudojami vis dažniau. Bičių vaškas pasižymi stebuklingu poveikiu odai ir tinka net jautriausiems odos tipams bei bet kokio amžiaus žmonėms. Tačiau jei esate alergiški bičių produktams, rekomenduojame būti atsargiems.

Išmėginkite populiariuosius lūpų balzamus su bičių vašku, kurie saugo lūpas nuo skilinėjimo net šalčiausiomis dienomis. Lūpų dažai su bičių vašku ne tik suteiks jūsų įvaizdžiui elegancijos, bet ir pamaitins lūpas kaip balzamas. Odos serumai ir kremai su bičių vašku švelniai sudrėkins odą, o rankų kremas su bičių vašku užkirs kelią odos išsausėjimui net tada, kai dažnai plaunate rankas.

Atraskite platų bičių vaško lūpų dažų, kremų ir balzamų pasirinkimą internetinėje parduotuvėje notino.lt ir palepinkite savo odą ir plaukus natūraliomis ir maloniai kvepiančiomis priemonėmis. Bičių produktų gerbėjams taip pat patiks kosmetikos priemonės su propoliu ir medumi.

Bičių vaškas ir kosmetikos priemonės su bičių vašku netinka veganams, todėl vietoj jų rinkitės priemones su sviestmedžių aliejumi arba kakavos sviestu.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą