Pereiti prie pagrindinio turinio

Medus kosmetikoje

Medus – tai tirštas ir saldus skystis, kurį gamina bitės panaudodamos iš gėlių surinktą nektarą. Meduje randama gausybė svarbių vitaminų (A, B, C, D, E, H, K vitaminų), mineralų (kalio, geležies, kalcio ir daugybės kitų) bei fermentų. Jis spartina odos regeneraciją, ramina sudirgusią odą, saugo gražią odos išvaizdą ir leidžia išvengti ankstyvo senėjimo požymių. Dėl šių priežasčių medus dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje.

 

Medaus savybės

Medus laikomas visapusę naudą teikiančia medžiaga, kuri gali turėti daugybę paskirčių. Jis maitina odą ir kovoja su žalingais laisvaisiais radikalais, kurie spartina odos senėjimą.

Medaus poveikis odai

  • Greitina odos regeneraciją, ramina probleminės odos sudirgimus ir uždegimus . Jis taip pat padeda sumažinti randų, kuriuos sukelia aknė, pastebimumą ar nedideles pažaidas.
  • Palaiko odos drėgmės pusiausvyrą, reguliuoja pH ir saugo ląsteles nuo pažaidos.
  • Sumažina senatvinių pigmentinių dėmių pastebimumą.
  • Veikia kaip stiprus antioksidantas ir kovoja su odos senėjimo požymiais.

Medaus poveikis plaukams

  • Švelnina ir maitina plaukus nuo šaknų iki galiukų puoselėdamas galvos odą ir plaukų šaknis.
  • Ramina sudirgusią galvos odą ir mažina alergines odos reakcijas.

Kosmetikos priemonės su medumi

Kosmetikos priemonės su medumi tinka visų tipų ir bet kurio amžiaus odai. Medus gerai toleruojamas net ir tada, kai yra naudojamas ilgą laiką, tačiau įsitikinkite, kad nesate alergiški bičių produktams.

Medus padeda pašalinti bakterijas ir pasižymi valomuoju poveikiu, tad dažnai yra rekomenduojamas probleminei odai. Sausai ir dehidratuotai odai naudinga švelni priežiūra naudojant kremus su medumi, o tekstilinė veido kaukė su medumi ir kitomis veikliosiomis sudedamosiomis dalimis vos per kelias akimirkas grąžins odai skaistumą ir energiją. Medaus lūpų balzamas taps mėgstamiausia priemone, padėsiančia suskilusioms lūpoms.

Notino.lt rasite gausybę maitinamųjų odos priežiūros priemonių ir kūno prausiklių, kurie palaiko sveiką odos būklę prausimosi metu, ir drėkinamųjų plaukų priežiūros priemonių su medumi.

Atraskite kosmetikos priemones su medumi internetinėje parduotuvėje notino.lt ir mėgaukitės maitinamosiomis procedūromis, kurios privers jus pasijausti ypatingais. Plaukų kaukė arba veido kaukė su medumi pavers kiekvieną grožio ritualą dar malonesniu ir grąžins odai ir plaukams sveiką ir švytinčią išvaizdą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą