Pereiti prie pagrindinio turinio

Pasirinktinis kvepalų ir grožio priemonių pakuočių graviravimas

Kokį tekstą galite graviruoti?

Vardą, pirmąsias vardo ir pavardės raides, vaiko gimimo datą, gimtadienio palinkėjimą, meilės prisipažinimą ar net siūlymą tuoktis – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės. Jus riboja tik spaudos ženklų limitas.
Gravírování
Gravírování

Kaip užsakyti graviravimo paslaugą?

Pasirinkite grožio prekę arba kvepalus, kurių pakuotę galima graviruoti. Prekės puslapyje pažymėkite langelį su tekstu „Pridėti asmeninį graviruojamą tekstą“, įrašykite tekstą, kurį norite graviruoti, ir spustelėkite „Gerai“. Atlikę šiuos veiksmus galite baigti užsakymą ir laukti savo kvepalų arba grožio priemonės su ypatinga žinute.

Kiek kainuoja graviravimo paslauga?

Teksto graviravimas kainuoja 3,99 €. Sumokėję šį nedidelį mokestį galėsite suasmeninti savo dovaną ir dar labiau pradžiuginti jos gavėją.
Gravírování
Gravírování

Ar prekės pristatymas užtruks ilgiau?

Užsakius graviravimą prekės pristatymas gali pailgėti 1 diena, tačiau dažniausiai ši paslauga nesukelia užsakymo siuntimo vėlavimų.
Notino pasilieka teisę atsisakyti suteikti graviravimo paslaugą, jei klientas nori graviruoti įžeidžiančias žinutes, kurios gali neigiamai paveikti trečiųjų šalių jausmus, arba bet kokias kitas žinutes, kurios neatitinka etinių ir socialinių normų.