Pereiti prie pagrindinio turinio

Atsiliepimai: redakcijoje išbandėme veiksmingiausias kaukes plaukams

2023-01-12

Iva Davies

Skaitinys 8 minutėms

Tinkamai parinkta kaukė veikia kaip eliksyras. Gydo plaukus, gerina jų struktūrą ir stiprina. Privalumas yra tas, kad egzistuoja daugybė plaukų kaukių. Mes jas išbandėme ir įspūdžiais pasidalinsime su jumis.

Kaip naudoti kaukes plaukams

Jokiu būdu nepainiokite kaukės su kondicionieriumi, kuris jums gali padėti iššukuoti plaukus, suteikti jiems drėgmės ir blizgesio. Bet plaukų kaukė, tai jau visai kas kita! Ji veikia giliau ir intensyviau. Naudokite ją reguliariai, geriausiai kartą per savaitę arba atsižvelgdami į plaukų būklę. Pravartu pasitarti su kirpėju, nes jis žino jūsų plaukus ir gali rekomenduoti tinkamiausią kaukę. 

Prieš naudodami kaukę, visada išplaukite plaukus. Nugręžkite rankomis, o po to dar lengvai nusausinkite rankšluosčiu. Naudokite nedidelį kaukės kiek: tepkite per visą plaukų ilgį iki pat galiukų. Laikydamiesi gamintojų rekomendacijų, palikite, kad įsigertų. Įprastai nuo vienos iki dešimties minučių. Tuomet nuplaukite kaukę ir formuokite plaukus taip, kaip esate įpratę. 

Šiek tiek kitokios taisyklės taikomos nenuplaunamoms plaukų kaukėms. Įprastai jos būna purškiamos, todėl derėtų laikytis ant pakuotės pateikiamų rekomendacijų. Tačiau bet kuriuo atveju nenaudokite maitinamųjų plaukų kaukių prie šaknų – plaukai greičiau apsunks, priglus ir susiriebaluos. Išskyrus tuos atvejus, kai įsigysite kaukę galvos odai.

Atsiliepimas: veiksmingiausios plaukų kaukės

Kérastase Chroma Absolu Masque Chroma Filler

Ieva, tinklalapio redaktorė

Kas man labiausiai patiko: Prekių ženklą Kérastase žinau ir naudoju jau daugelį metų. Visada buvau labai patenkinta šia plaukų kosmetika. Dar nebuvau bandžiusi Chroma Absolu linijos, todėl mano lūkesčiai buvo dideli. Ar tai geriausia kaukė pažeistiems plaukams?

Privalumai: Kaukė plaukams Kérastase Chroma Absolu skirta išakėjusių ir jautrių plaukų priežiūrai. Taigi ir dažymo pažeistiems plaukams. Ilgus metus šviesinti mano plaukai galėtų papasakoti savo istoriją... Jie yra negyvybingi, be blizgesio ir veliasi... Rezultatą pamačiau iš karto, vos panaudojusi pirmą kartą. Šis įspūdis dar sustiprėjo po savaitės, kai kaukę panaudojau antrą kartą. Mano plaukai labiau žvilga, yra stipresni. Po šio testo pati nusprendžiau įsigyti tos pačios linijos šampūną ir kondicionierių. Viliuosi, kad bus už patrauklią kainą.

Trūkumai: Man labiau patinka kaukės tūbelėse. Aš nuolat į indelyje esančius produktus prileidžiu vandens, o tai nėra gerai. Ir dar kaina. Palyginti su kitais Kérastase produktais, ši profesionali kaukė plaukams yra šiek tiek brangesnė. Patikėkite, nesigailėsite! 

Išbandytos plaukų kaukės

REDKEN Extreme Length

Nikolė, studentė 

Kas man labiausiai patiko: Viena iš nedaugelio kaukių plaukams, kuri ne tik tepama per visą plaukų ilgį iki galiukų, bet ir įtrinama į galvos odą. Man buvo labai smalsu sužinoti, koks bus rezultatas.

Privalumai: Mano plaukai yra ilgi, dažyti. Pasak gamintojo, kaukė REDKEN Extreme Length idealiai tinka pažeistiems, lūžinėjantiems plaukams, taip pat skatina jų augimą. Kaukę užtepus ant odos jaučiau malonų pojūtį, atrodė, kad ji vėsina ir ramina. Panaudojus plaukai atrodo gražiai. Juos lengva šukuoti ir šepetėlyje neliko tiek daug iššukuotų ar suskilinėjusių plaukų, kiek būdavo anksčiau. Tikiuosi, kad galėsiu ją naudoti ilgą laiką. Ji veiksminga! Be to, kaukė yra tūbelėje, o tai man pasirodė labai praktiška. Labai dažnai tokio pobūdžio produktus man pasiseka išlaistyti...

Trūkumai: Neradau visiškai jokių.

Shu Uemura Silk Bloom

Ieva, makiažo meistrė

Kas man labiausiai patiko: Panaudojus šią kaukę mano plaukai tapo nuostabiai glotnūs ir švelnūs. Be to, man labai patinka kaukės kvapas.

Privalumai: Niekada anksčiau nenaudojau plaukų kaukių, nes tingėjau tai daryti. Bet kadangi savo šviesintus plaukus buvau nusprendusi dar ir chemiškai sušukuoti, man reikėjo kokios nors priemonės, kuri pagelbėtų mano itin sausiems, pažeistiems ir šiurkštiems plaukams, kuri nesuriebaluotų prie galvos odos esančių sveikųjų. Išploviau plaukus, patepiau kondicionieriumi, nuspaudžiau vandenį rankomis ir nusausinau rankšluosčiu. Užtepiau kaukę Shu Uemura Silk Bloom ir iššukavau. Palikau ją veikti ilgiau nei 10 minučių, iš viso apie 45 minutes, tada kruopščiai išskalavau plaukus. Tada išdžiovinusi plaukus džiovintuvu su difuzoriumi negalėjau atsistebėti. 

Trūkumai: Kaina. Jei kaukę naudočiau kartą per savaitę, jos užtektų maždaug dviem mėnesiams. Man tai atrodo ganėtinai mažai. Kita vertus, ji yra puiki, todėl ko gero vėl paaukosiu šią sumą.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect

Jana U., nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė 

Kas man labiausiai patiko: Be to, kad ji tikrai yra veiksminga, vertinu ir tai, kad kaukės sudėtis yra 100 % veganiška.

Privalumai: Mano šviesinti ploni plaukai yra pakankamai sausi ir pažeisti tiek, kad apie tai būtų galima skaityti paskaitas, todėl bet kokią plaukų kaukę jie sugeria iš karto. Šią kaukę, kaip nurodyta ant pakuotės, užteptą ant rankšluosčiu nusausintų plaukų palaikiau 10 minučių ir nuskalavau. Man pasirodė (bet galbūt tai ir buvo idėjos autoriaus noras), kad poveikį pamačiau ir, svarbiausia, pajutau iškart panaudojusi pirmąjį kartą. Plaukai tapo daug minkštesni, glotnesni ir stipresni. Linija Bonacure Repair Rescue žada, kad 3 metus žaloti plaukai bus atkurti ir sustiprinti panaudojus ją vieną kartą, todėl ją pasiliksiu ir, be abejonės, tęsiu jos poveikio bandymą. Ko gero geriausia kaukė sausiems plaukams , kokią esu turėjusi.

Trūkumai: Šiek tiek didesnė kaina, jei kaukė nėra parduodama su nuolaida. 

K18 Molecular Repair

Jana P., interneto redaktorė 

Kas man labiausiai patiko: Tai, kad nereikia nuplauti!

Privalumai: Be to, kad nereikia nuskalauti, puiku, kad naudojimas neužima daug laiko ir nėra sudėtingas. Taupote laiką maudynėms, be to sutaupysite ir vandens. Gaminio sudėtis praturtinta gausia peptidų koncentracija yra tokia, kokią retai rasite produktuose, skirtuose plaukams. Be to, kalbame apie plaukų kaukę, pažymėtą „veganiška“, o tai neįtikėtinas derinys. Man taip pat patinka, kad ji yra be kvapiklių. 

Trūkumai: Kaukės K18 Molecular Repair sudėtis yra tokia turtinga, kad ploniems plaukams po pirmojo naudojimo sukelia „įsielektrinimo“ poveikį, sakyčiau, kad ji yra netgi per „stipri“. Tačiau šis šalutinis poveikis išnyksta, o plaukai po kiekvieno panaudojimo atrodo vis sveikesni...

Išbandytos plaukų kaukės

L’Oréal Professionel Serie Expert Metal Detox

Lenka, nuotoliniu būdu dirbanti turinio redaktorė

Kas man labiausiai patiko: vienareikšmiškai kvapas ir kaukės konsistencija bei ištesėti pažadai. Užtrunka tik minutėlę!

Privalumai: apie linijąL'Oréal Professionnel Metal Detox  esu girdėjusi iš savo kirpėjo, mes šnekamąja kalba vadiname „psichologine detoksikacija“, ir toks, žinokite, yra kiekvienas apsilankymas pas jį. Be minėtų dalykų, giliai maitinamoji Metal Detox kaukė man tikrai patiko, nes ji taupo laiką – ją galima nuplauti po minutės veikimo, ir net akimirkos pakanka, kad plaukai taptų žvilgantys, stipresni ir minkštesni.

Taip pat manau, kad ji padeda geriau išsaugoti spalvą, kuri ne taip greitai nusiplauna ir nepraranda ryškumo. Tai, kad kaukė po dažymo neleidžia nusėsti metalo dalelėms (kurios gali pažeisti plaukų pluoštą ir pakeisti spalvą), neabejotinai yra šimtaprocentinė tiesa.

Trūkumai: ko gero, kaina, bet ji daugelį jaudina. Tačiau kaukę kiekvieną savaitę aš naudojau du mėnesius. O plaukų kokybė yra verta tų pinigų!

Ar jus įtikino mūsų plaukų kaukių apžvalga ir ar jau išsirinkote? Jei taip, mėgaukitės „kaukavimusi“ ir žvilgančiais bei stipriais plaukais!