Pereiti prie pagrindinio turinio

Didysis sausų šampūnų tyrimas. Kuris šampūnas mūsų redakcijoje tapo nugalėtoju?

2023-02-09

Iva Davies

Skaitinys 6 minutėms

Sausas šampūnas yra tikras stebuklas. Nenorite plauti plaukų kiekvieną dieną? Norite, kad plaukai akimirksniu taptų puresni? Jus išgelbės purškiamas sausas šampūnas. Kadangi rinkoje šių šampūnų yra išties nemažai, savo redakcijoje atlikome sausų šampūnų tyrimą, kad galėtume jus informuoti, kurį iš jų gausybės geriausia pasirinkti.

Naudojant geriausią sausą šampūną išdžiovinti plaukai puikiai atrodo kur kas ilgiau, be to, jis suteikia plaukams purumo, panaikina iš jų riebalus bei prakaitą ir plaukuose nelieka jokių balsvų nuosėdų. Deja, jis negali atlikti vieno esminio dalyko. Sausu šampūnu negalima iš tikrųjų išplauti plaukų. Kadangi dažnas sauso šampūno naudojimas gali sukelti galvos odos niežėjimą ir sudirgimą, reikėtų pakaitomis naudoti sausą šampūną bei plauti plaukus iš tikrųjų.  

Kaip naudoti sausą šampūną 

Sausą šampūną naudoti labai paprasta. Suplakite buteliuką, papurkškite šampūnu plaukus, šiek tiek palaikykite ir gerai iššukuokite.  

Mūsų patarimas: norėdami, kad plaukai atrodytų išties puikiai, papurškę sausu šampūnu juos išdžiovinkite. Pamatysite, kad rezultatas bus išties nuostabus. 

Atsiliepimai apie sausus šampūnus 

Batiste Heavenly Volume  

Jonė, nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė 

Kas man patiko labiausiai: plaukų purumas – šampūnas tikrai suteikia plaukams apimties! 

Privalumai:  patiko retro stiliaus pakuotė, patraukli kaina, puikus kvapas, bet labiausiai nudžiugino sauso šampūno Batiste Heavenly Volume suteikiamas efektas. Purškiamas sausas šampūnas išskiria reikiamą „miltelių“ kiekį. Užtrunkate vos akimirką ir jau galite šukuoti plaukus. Mano plaukai tamsūs, o nuo šio šampūno juose nelieka balsvų nuosėdų, kaip, deja, nutiko naudojant kai kuriuos kitus sausus šampūnus. Šampūnas tikrai suteikė plaukams purumo, jie atrodė puikiai. Šis sausas šampūnas veikia ir kaip plaukų formavimo priemonė – padeda juos pakelti ir užfiksuoti. Drąsiai jį naudojau dvi dienas iš eilės. Puikiai atrodė ir trečiosios ryte, tačiau po pietų jau keliavau plauti plaukų į dušą. 

Trūkumai: nepastebėjau jokių. 

Aveda Shampowder™ Dry Shampoo 

Jurga, nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė 

Kas man patiko labiausiai: sauso šampūno nenaudodavau dažnai, bet, išbandžiusi šį, persigalvojau! Sausas šampūnas Aveda Shampowder™ Dry Shampoo tikrai išpildo lūkesčius – nuo jo plaukai tampa purūs ir gaivūs. 

Privalumai: nustebau, kad, panaudojus sausą šampūną, plaukai atrodė tikrai gaiviai ir, kaip ir po plovimo, buvo gerokai puresni. Vertinu tai, kad šampūno sudėtyje yra net 99 % natūralių ingredientų – molis sugeria iš plaukų ir galvos odos riebalus, o tapijokos krakmolas suteikia plaukams purumo. Be to, šampūnas puikiai kvepia! Jį naudoti paprasta, tik nepamirškite panaudoję uždengti šampūno buteliuko, kad neapipurkštumėte viso vonios kambario, kaip nutiko man.   

Trūkumai: galbūt kaina, tačiau visuomet galite palaukti nuolaidos. Be to, ši investicija tikrai atsiperka.  

Išbandyti sausi šampūnai

Alfaparf Milano Style Stories The Range Texturizing  

Ieva, nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė 

Labiausiai patiko: ypač malonus kvapas, jokių nuosėdų plaukuose, jokių gumulėlių. 

Privalumai: naudojau šampūną Alfaparf Milano Style Stories The Range Texturizing, kai turėjau skubėti į pasimatymą, o pažvelgus į veidrodį supratau, jog reikia plauti galvą. Tačiau nebebuvo laiko. Panaudojus šį šampūną ne tik išnyko plaukų riebumas, bet jie tapo ir akivaizdžiai puresni! Be to, šampūnas maloniai kvepia ir nuo jo plaukuose tikrai nelieka baltų nuosėdų.  

Trūkumai: panaudojus šį šampūną, plaukus reikia kruopščiai iššukuoti, tačiau tai – ne išimtis, nes plaukus reikia gerai iššukuoti naudojant ir daugumą kitų sausų šampūnų.  

TIGI Bed Head Oh Bee Hive! 

Audra, turinio rinkodaros vadovė 

Kas man patiko labiausiai: plaukų purumas! Šampūnas TIGI Bed Head Oh Bee Hive! suteikia plaukams tokios apimties, kad negalėjau atsistebėti. Manau, kad šampūnas ne tik puikiai prailgina laiką tarp plovimų, bet ir idealiai tinka einant į šventes. Išbandžiau jį prieš eidama į vakarėlį – visi manė, kad atvykau tiesiai iš kirpyklos!  

Privalumai: šis sausas šampūnas yra lengvas ir puikiai atgaivina plaukus. Taip pat, nors mano plaukai tamsūs, nepastebėjau jokių baltų nuosėdų. Iš tiesų retkarčiais sausu šampūnu papurškiu net ir ką tik išplautus plaukus, nes jis suteikia plaukams neprilygstamos apimties. 

Trūkumai: tai subjektyvu, bet šio šampūno kvapas manęs pernelyg nesužavėjo. 

Moroccanoil Dry

Elena, nuotoliniu būdu dirbantiturinio redaktorė 

Kas man patiko labiausiai: nuostabaus kvapo šampūnas puikiai atgaivino plaukus ir pakėlė juos nuo pat šaknų. Galima įsigyti ir mini pakuotę kelionėms.  

Privalumai: mane nustebino, kad šampūnas panaikino ataugančių dažytų plaukų atspalvį, be to, ne tik puikiai atgaivino ir nuriebalino plaukus (ko tikimės įprastai), bet ir suteikė jiems puikios apimties. Man labai patiko ir šampūno Moroccanoil Dry Shampoo Light Tones apsauga nuo UV spindulių – dėl sudėtyje esančio argano aliejaus. Palyginus su kitais sausais šampūnais, šis yra mano mėgstamiausias, nes nuo jo plaukuose nelieka baltų nuosėdų. Taigi nuo šiol jis – mano „numeris vienas“.  

Trūkumai: dažnai naudojant niežti galvos odą, be to, jis gana brangus. 

Taigi, ar nusprendėte, kurį iš geriausių sausų šampūnų norite išbandyti jūs? Tikimės, kad mūsų apžvalga padės jums išsirinkti tinkamiausią sausą šampūną!