Pereiti prie pagrindinio turinio

Apžvalga: išbandėme 7 nuodėmingus sekso žaislus poroms. Kas mums patiko?

2023-01-23

Jana Potuznik

Skaitinys 8 minutėms

Kai pritrūksta fantazijos ir nežinote, ką kartu norėtumėte nuveikti, reikia, kad kas nors galėtų jums pristatyti ką nors nauja ir tiksliai apibūdinti, kokius malonumus tai galėtų suteikti. Net ir tuo atveju, jei jau turite kelis erotinius žaislus. Galvodami apie abu partnerius, išbandėme septynias erotines priemones poroms. Tiesiog smagiai praleiskite laiką!

Fun Factory Limba Flex M   

Martinas (36 metai)

Vibratorius Fun Factory Limba Flex M atrodo paprastas, tačiau turi kai ką ypatingo: jo galiukas gali būti formuojamas. Tai puiku dėl dviejų priežasčių. Suformavus jį savo nuožiūra, partnerei atrodė, kad viduje jis yra daug masyvesnis, nei yra iš tikrųjų. Pasipraktikavę galite lengvai suformuoti jį taip, kad jis remtųsi į jos tašką G.

Nepaisant to, kad spalva yra visiškai aseksuali (negaliu to suprasti), jo paviršius yra minkštas, taip pat šį žaislą galima naudoti vonioje, duše ar kurioje nors kitoje vietoje. O kai pabos su juo žaisti vaginaliniu būdu, šis vibratorius, žinoma, laikantis griežtų higienos reikalavimų, puikiai tiks pirmosioms analinio sekso patirtims. Jo galiukas išties labai lengvai įsiskverbia. 

Kadangi yra plonas, nereikės galvoti, „ar neskaudės“. Be to, taip pat kaip dildo antgalis gali būti pritaikytas surasti partnerės G tašką, taip pat išradingai juo pasieksite ir mūsų „G tašką“, t. y., prostatą. Taigi galite dalytis šiuo žaislu, netgi turėti kiekvienas savo, ir abu ką nors naujo atrasite. Daug nesitikėjau, bet jis mane nustebino! 

Fun Factory Duke Prostate 

Iva (40 metų)

Dėl šio atsiliepimo teko šiek tiek įkalbinėti. Mano vyras niekada nebuvo entuziastingai nusiteikęs tokiems žaidimams, tačiau atsiliepimai įtikino jį bendradarbiauti. Manau, kad jam tai buvo maloni staigmena. Tačiau apie viską paeiliui! 

Kad prostatos stimuliatorius Fun Factory Duke Prostate  būtų įvesdintas teisingai, reikėtų atkreipti dėmesį, kad viršutinė jo dalis turi būti nukreipta link uodegikaulio, vibratoriaus korpusas dirgins prostatą, o „rankenėlė“ krypsta kapšelio link. Mums pasirodė, kad šis žaislas yra geros kokybės, jo paviršius lygus, vibracija labai maloni, ir jis yra ne per didelis. Po savo pirmųjų bandymų mes vis dėlto nerekomenduotume šio „pono“ pradedančiajam analinių patirčių vartotojui. Todėl, kad šis žaislas yra neįprastos formos, jį sunkiau įvesti, paprasčiau šias patirtis pradėti nuo klasikinio analinio kaiščio, gali būti ir vibruojantis.

Satisfyer Partner Plus Remote 

Iva (40 metų)

Ar kartais pagalvojate, kad jūsų seksualiniame gyvenime kažko trūksta? Taip? Galite išbandyti vibratorių poroms Satisfyer Partner Plus Remote. Labai maloni paviršiaus medžiaga, lengva įvesdinti, užtikriname, kad partneriui esant viduje, pajusite dar didesnį malonumą, be to, jis gali būti valdomas nuotolinio valdymo pulteliu – ko dar galite norėti! Tačiau išorinė porai skirto vibratoriaus dalis man yra per ilga, todėl jis vibruoja šiek tiek aukščiau klitorio. Jį galima pastumti šiek tiek žemiau, bet tada vidinė dalis išlenda... tačiau pati savaime ji veikia labai gerai! 

Išjungimo mygtukas yra kaip tik ten, kur partneris glaudžiasi prie jūsų, todėl gali nutikti taip, kad vibratorius netyčia išsijungs. Apskritai, jei norite naudoti drauge, vibratorius gali pasirodyti gana komplikuotas, todėl mano partneriui procesas nesuteikė pasitenkinimo, kurio tikėjomės. Bet jei išorinė dalis būtų šiek tiek trumpesnė, naudojant solo – tai puikus pagalbininkas!

Erotiniai žaislai poroms

WE-VIBE Jive 

Eva (33 metai)

Vibruojantis kiaušinis WE-VIBE Jive yra anatomiškos formos ir patogus, lengvai įvedamas, valdomas, be to suteikia galimybę pasirinkti iš daugybės režimų ir vibracijų – nuo visiškai lengvų iki intensyviau pulsuojančių. Viskas valdoma vienu mygtuku, esančiu maždaug ties klitoriu. Puikus išradimas – programėlė, kurią galite parsisiųsti ir netgi lauke, kine, restorane ar pas tėvus nuotoliniu būdu įskelti tarpusavio kibirkštį. Vibracijos nesigirdi, dėl to nesijaudinkite!

Tačiau, naudojant WE-VIBE Jive, yra keletas „bet“. Iš pradžių reikia kiaušinį įkrauti ir įsidiegti programėlę, todėl šis žaislas skirtas ne tiems, kurie yra nelankstūs. Jei patiriamas labai intensyvus orgazmas, „kiaušinis“ lengvai gali būti išstumtas. Taigi, jei nuspręsite paišdykauti ne namuose, jokiu būdu nepamirškite kelnaičių!

Aštuntoji pasaulio nuodėmė: Flagranti Massage Candle Sea Salt

Paimkite žvakę, uždekite ją, leiskite jai ištirpti ir naudokite jos skystą turinį kaip masažo aliejų!  Itin seksualus kvapas, kurį sukelia maloniai šilumos suaktyvinami feromonai. Sukurtas abipusiam erotiniam masažui! Jei norisi kažko daugiau, papildomai pasirūpinkite afrodiziakais. O gal išbandykite erotinius antrankius?

HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring 

Iva (40 metų)

Kietas vibruojantis varpos žiedas HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring, kurį galima užmauti ir po sėklidėmis, jei jūsų partneris nėra labai patyręs. Tačiau žiedas suteiks malonumo, net jei jis tiesiog užmautas ant varpos šaknies (pagrindo). Žiedas yra ganėtinai tvirtas, kad suteiktų daug malonumo, bet pakankamai lankstus, kad prireikus jį būtų galima nuimti nesusižeidžiant. 

Vyšnaitė ant torto – skirtingi vibracijos režimai, kurie patiks abiem. Jų yra net dešimt! Tiesa, įjungimo / išjungimo mygtuką rasti sunkoka, tačiau įjungus jis silpnai šviečia. Įveiksite tai!

Lelo Lyla 2 

Jana (42 metai)

Vibruojantis kiaušinis Lelo Lyla 2 puikiai telpa delne, lengvai įslysta... Gulėdama vibraciją jausite sklindant išilgai stuburo ir mažiau juntami skirtumai tarp režimų. Ir jums visai nesvarbu, kas išties vyksta viduje. 

Galite atsikelti ir šiek tiek pavaikščioti. Neišėmusi kiaušinio. Arba atsisėskite. Ir leiskite žaisti partneriui. Nuotolinio valdymo pulte partneris turi galimybę jausti tokias pačias vibracijas, kaip ir jūs viduje, todėl tiksliai žino, kokius pojūčius jums sukelia. Tai jaudinantis žaidimas!

Bet kokiu atveju, tiesa ta, kad patikimiausias kelias į orgazmą su Lelo Lyla 2 yra, kuomet uždedate vibruojantį kiaušinį ant klitorio, tačiau jis buvo sukurtas ne tam. Jį galima naudoti ir šiaip, pavyzdžiui, kaip Veneros kamuoliukus arba kaip pagalbinę priemonę dubens dugnui stiprinti. Gera žinia yra ta, kad prietaisas atkeliauja jau įkrautas, todėl neteks pasitenkinimo atidėlioti! 

Išbandykite šiuos sekso žaisliukus

WE-VIBE Tango Pleasure Mate Collection Set 

Jana (42 metai)

11 taškų iš 10! Jei šiose apžvalgose būtų renkamas nugalėtojas, tai būtų būtent šis, į kurį dabar žiūrite – WE-VIBE Tango Pleasure Mate Collection Set. Pirmąjį kartą per 90 minučių įkraukite baltą prietaisą ir mėgaukitės. Įdėjusi baltą prietaisą į rožinį vibratorių, turėsite puikų vaginalinį stimuliatorių, kurio plokščiu galiuku galite pakaitomis dirginti ir klitorį. Neabejodama perduokite jį partneriui ir leiskite jam savo nuožiūra keisti režimus ir visiškai atsiduokite jo valiai!

Man labiausiai patiko režimas „žaismingasis“. Jausite vibraciją, pakankamai stipriai. Net taip, kad jūsų partnerio ranka tikriausiai dilgčios, bet jis tai ištvers ir galės mėgautis keisdamas režimus lengvu mygtuko, kuris yra ant balto prietaiso, paspaudimu! Panorėjus, rožinį vibratorių galima palikti viduje (paprastai jis neišslysta), o baltą prietaisą ištraukti iš rožinio vibratoriaus ir maloniai vibruojančiu prietaisu žaisti glostant kūną. 

Galite kiekvienas naudoti kitą rinkinio prietaisą. Juodas vibratorius skirtas analiniam seksui – viskas priklauso nuo to, kuriam iš jūsų jis patinka (ar patinka labiau) ir ar naudosite jį be vibracijos, ar su. Išties tuo mėgausitės. Ilgai. Ir stipriai!

Kuri iš erotinių priemonių poroms jums patiko labiausiai? Jei dar nenusprendėte, galite atlikti nedidelį asmeninį tyrimą, taip pat, kaip padarėme mes!