Pereiti prie pagrindinio turinio

Aveda

Aveda

Prekių ženklas Aveda pasižymi gebėjimu puikiai atitikti esminius šiuolaikinių vartotojų poreikius ir pageidavimus. Skiriamieji Aveda gaminių bruožai – aukščiausios kokybės natūrali sudėtis bei inovacijos. Aveda plaukų priežiūros produktuose yra vidutiniškai 90% natūralios kilmės sudedamųjų dalių. Visi gaminiai yra 100% veganiški. Visa tai užtikrina nuostabią ir puoselėjančią SPA patirtį, kurią Jums dovanoja Aveda. 

Įmonės Aveda tikslas – rūpintis pasauliu, kuriame gyvename. Aveda yra pirmasis prekių ženklas visiems gamybos procesams naudojantis tik vėjo energiją. Tai ir pirmoji įmonė pradėjusi panaudoti perdirbtas pakuotes. Atliekų ir anglies dvideginio išmetimo mažinimas, atsakingas išteklių naudojimas – Aveda veiklos rezultatai; ji rūpinasi ne tik grožio, bet ir visų mūsų pasauliu.

Vieni mėgstamiausių Aveda produktų yra Aveda šampūnai ir kondicionieriai. Nehiperbolizuosime pasakę, jog Aveda plaukų priežiūros priemonės turi legendinį statusą. Makiažo mėgėjas sužavės Aveda makiažo priemonės, na o vyrai galės rinktis iš linijos Aveda Men gaminių. Aveda kosmetika – neabejotinas pasirinkimas visiems, kam rūpi natūralumas ir aplinka.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą