Veido tonikas

Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Nepamirškite įtraukti gero odos toniko į jums tobulai tinkančius grožio ritualus! Veido tonikas skirtas naudoti iš karto po gelinioprausiklio ar valomojo losjono. Jis pašalina nedidelius nešvarumus, atgaivina odą ir sustiprinadrėkinamojo kremo, kurį naudojate iš karto po toniko, poveikį.

Notino.lt siūlo gausų odos tonikų pasirinkimą. Mūsų parduotuvėje rasite veido tonikus į aknę linkusiai odai, tonikus, kurie skirti kovoti su inkštirais ar tamsiomis dėmelėmis, bei tuos, kurių sudėtyje nėra alkoholio ar gausu žolelių ekstraktų. Išsirinkite jūsų odos tipui labiausiai tinkantį toniką ir mėgaukitės savoodos priežiūros ritualais, duosiančiais puikių rezultatų.

Veido toniko pranašumai

  • Ramina ir gaivina.
  • Paruošia odą drėkinamajam kremui.
  • Pašalina nešvarumų, prakaito ir dulkių likučius.

Kaip išsirinkti jums labiausiai tinkantį veido toniką?

Leisdamiesi į veido toniko paieškas atsižvelkite į savo odos tipą. Riebiai ir probleminei odai naudingi alavijai ir agurkų ekstraktas. Sausai ir jautriai odai reikalingas pakankamas drėkinimas, o normaliai odai tinka įvairios priemonės, todėl galėsite rinktis labiausiai patinkantį toniką pagal kvapą ar kitas savybes. Kuris tonikas jums labiausiai patinka?