Molio kaukės veidui

Molio kaukė veidui gali turėti stebuklingą poveikį odai! Atraskite šios natūralios sudedamosios dalies, kuri buvo žinoma jau senovės Egipte, poveikį ir džiaukitės gražia bei sveika oda.

Moliu vadinama grunto miltelių masė, kuriame gausu mineralų (kalcio, kalio, magnio, geležies, silikono), mikroelementų ir kitų naudingų sudedamųjų dalių. Puikiosiomis absorbuojančiomis ir adsorbuojančiomis savybėmis pasižyminti priemonė pašalina nešvarumus ir atgaivina odą. Dėl šių priežasčių molio veido kaukė yra laikoma stipraus poveikio priemone, padedančia kovoti su akne, išsiplėtusiomis poromis ir inkštirais, ir detoksikuojančia, nuraminančia odą ir grąžinančia jai švelnumą ir skaistumą.

Molio kaukės pagal odos tipą:

Molio spalvą ir pritaikymą kosmetikoje nulemia jo sudėtyje esančių mineralų ir kitų medžiagų kiekis:

  • žaliasis molis puikiai šalina riebioje odoje besikaupiančius nešvarumus ir toksinus. Žaliojo molio kaukė taip pat sutraukia poras ir švelnina odą, tad ji puikiai tinka aknei gydyti;
  • baltasis molis (kaolinas), pasižymintis raminamuoju ir stiprinamuoju poveikiu, puikiai tinka jautriai, riebiai ir brandžiai odai. Baltojo molio kaukė veikia kaip eksfolijuojamoji priemonė, greitai šalina negyvas odos ląsteles ir reguliuoja sebumo gamybą, suteikdama odai gražų matinį ir švelnios odos pojūtį;
  • rožinis molis lengvai susitvarko su odos paraudimu ir sudirgimu, švelniai ramina odą ir gerina kraujotaką. Ši molio kaukė taip pat šalina inkštirus ir nesausina odos.

Rinkitės Vichy, TONYMOLY, Emma Hardie ir kitų populiarių prekių ženklų valomąsias molio kaukes ir džiaukitės švytinčia oda.