Enziminis šveitiklis

Filtruoti
Black Friday
Kainų intervalas

iki

Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Perkamiausi

Išbandykite šį naują odos valymo būdą! Naudokite enziminį šveitiklį, kuris švelniai, bet efektyviai pašalina visus nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.

Jei naudojant įprastą šveitiklį su mikrogranulėmis atsiranda niežulys, puiki alternatyva yra Alcina arba Collistar enziminis šveitiklis!

Kaip veikia enziminis šveitiklis?

Natūralūs vaisių rūgščių fermentai pašalina sukietėjusią odą, atveria poras ir daro odą lygesnę. Jie taip pat drėkina ir turi priešuždegiminį poveikį. Iš pradžių galite jausti lengvą dilgčiojimą ar deginimą, tačiau jis niekuomet nebus per stiprus. Šveitimo procesas atnaujina jūsų odą ir suvienodina odos spalvą.

Enziminio šveitiklio naudojimas

Naudodami enziminį šveitiklį visuomet vadovaukitės instrukcija. Užtepkite priemonės antodos be makiažo (venkite akių srities) ir palikite ją kelioms minutėms, tuomet nuplaukite šiltu vandeniu. Vėliau naudokitedrėkinamąjį kremą, kad oda gautų pakankamai drėgmės.

Enziminis šveitiklis tinka visų tipų odai ir bet kokio amžiaus žmonėms. Vis dėlto kiekviena oda yra skirtinga ir gali pasireikšti alerginė reakcija. Geriau būti atsargiems ir pirmą kartą naudojant produktą jį nuplauti anksčiau nei įprastai. Jei nepastebite alerginės reakcijos, galite naudoti enziminį šveitiklį reguliariai.