Blakstienų rietiklis

Svajojate apie pritrenkiančią išvaizdą ir tobulai užriestas blakstienas? Nenuvertinkite gero blakstienų rietiklio galios. Tegu šis įrankis tampa jūsų makiažo priemonių dalimi. Rietiklis ir geras tušas suteiks jūsų blakstienoms apimties ir prikaustys aplinkinių dėmesį su kiekvienu mirktelėjimu.

Kaip naudoti blakstienų rietiklį?

  • 1. Išsirinkite tikrai gerą rietiklį, idealiausiai - metalinį, o ne plastikinį ar guminį.
  • 2. Išskleiskite rietimo žnyples, pridėkite jas prie blakstienų. Nejudančią žnyplių dalį atsargiai sulyginkite su akies voku, kaip galima arčiau blakstienų šaknų.
  • 3. Užverkite ir suspauskite rietiklį. Laikykite maždaug 3 sekundes, patikrinkite, kad žnyplės būtų kuo arčiau blakstienų šaknų. Atsargiai - neprispauskite akies voko odos!
  • 4. Kartokite garbanojimo procesą ties blakstienų linijos viduriu ir ties kraštais, kad blakstienos būtų kuo labiau užriestos.

Norite atrodyti iš tiesų nepriekaištingai? Išbandykite blakstienų augimo serumą, blakstienų dažus ar šepetėlį, kuris padės suformuoti blakstienas akimirksniu.

Galite pasitikėti išbandytais ir savo vardą pateisinusiais rietiklių gamintojais, tokiais kaip Artdeco, Magnum arba Missha ir jūsų blakstienoms neatsispirs niekas!