Smilkalų lazdelės

Užpildykite savo namus ar biurą pamėgtu kvapu ir mėgaukitės išsilaisvinimo nuo kasdienio streso akimirka. Smilkalų lazdelės sukurs malonią atmosferą, jos teigiamai veikia psichiką ir yra puikus bet kurios paskirties kambario aksesuaras. Įsigykite prabangių smilkalųSmells like Spells arba Ashleigh & Burwood London!

Smilkalų lazdelių pranašumas ir nauda

Smilkalų lazdeles galima naudoti aromaterapijai, kovai su stresu ir nuovargiu naudojant skirtingus kvapus. Smilkalai veikia ir kaip dezinfekcinės priemonės. Notino.lt galite rasti susikaupimą palengvinančių aromatų, romantišką nuotaiką kuriančių ar užburiančių aromatų ir suteikiančių saugumo jausmą namuose. Kuriuos gi rinksitės?

Smilkalų lazdeles paprasta naudoti

Uždekite smilkalų lazdelės galiuką, užpūskite liepsną ir leiskite smilkti. Įstatykite ją į smilkalų lazdelės laikiklį ant tvirto pagrindo. Saugokite nuo skersvėjo, vaikų ar augintinių, kad jos nenuverstų.

Sustiprinkite natūralių smilkalų poveikį namams, sukurdami puikią erdvę poilsiui. Uždekite žvakę, pasidarykite puodelį arbatos, paimkite gražią pagalvėlę, įsisupkite į minkštą antklodę ir pagaliau užbaikite pradėtą knygą. Trumpai tariant – pasimėgaukite vienatvės akimirka.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi