Sausi ir silpni plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Lūžinėjantys plaukai ir skilinėjantys galiukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Lūžinėjantys galiukai ir silpni plaukai? Atidžiau rūpinkitės savo plaukais!

Trapūs ir lūžinėjantys plaukai dažnai yra nesveikos gyvensenos, intensyvaus plaukų dažymo bei jų formavimo aukštos temperatūros priemonėmis ar netinkamų produktų naudojimo rezultatas. Vertėtų vengti produktų, į kurių sudėtį įeina silikonai. Trapiems ir silpniems plaukams tinkamiausi yra produktai su kviečių proteinu, gliceroliu, pantenoliu ir alaviju. Keramidai, keratinas ir maitinantys aliejai, kaip argano, ricinos ir makadamijų, taip pat tinka sausiems ir silpniems plaukams.

Pasirinkite maitinamąjį šampūną silpniems plaukams, lengvais masažuojamaisiais judesiais įtrinkite į galvos odą, bet ne į plaukų galiukus. Dabar eilė plauką maitinantiems produktams. Įsigykite maitinamąjį plaukų aliejų ir kondicionierių bei plaukų kaukę sausiems plaukams arba plaukų kaukę-kepurėlę, taip intensyviai drėkinkite ir maitinkite plaukus bent kartą per savaitę.

Notino.lt rasite platų produktų sausiems, silpniems ir lūžinėjantiems plaukams pasirinkimą. Tai regeneruojančios kaukės su keratinu, drėkinamieji kondicionieriai, tonizuojamieji šampūnai silpniems plaukams sustiprinti ir regeneruojantys kremai bei serumai. Išbandykite profesionalius produktus lūžinėjantiems plaukams tokių prekių ženklų kaip L‘Oréal Professionnel, RevitaLash, Kevin Murphy, Wella Professionals, Matrix ir kitų.