Alavijai

Alavijas, dar vadinamas tikruoju alijošiumi – iš Afrikos kilęs visžalis augalas, kurį senovės egiptiečiai laikė „nemirtingumo augalu“. Iš šio regiono alavijas paplito po visą pasaulį ir tapo įvairiuose kraštuose gyvenančių žmonių sveikatos ir grožio ritualų dalimi. Alavijo lapuose slypintis gelinės konsistencijos minkštimas, kuris pasižymi intensyviai drėkinančiu ir regeneruojamuoju poveikiu, yra labai dažnai naudojamas kosmetikos ir farmacijos pramonėje.

 

Alavijo savybės

Alavijas yra laikomas stipriu antioksidantu, sukuriančiu apsauginę plėvelę, neleidžiančią išgaruoti odos ir plaukų viduje susikaupusiai drėgmei bei apsaugančią nuo žalingų laisvųjų radikalų bei išsausėjimo.

Alavijo poveikis odai

  • Skatina ląstelių regeneraciją ir fibroblastų augimą bei kolageno atsinaujinimą taip švelnindamas odą ir glotnindamas raukšles.
  • Gerina audinio tankumą, o vitaminai A ir E spartina odos regeneraciją po nedidelių sužalojimų.
  • Padeda kovoti su akne, gydo nedidelius randus ir stabdo naujų dėmelių atsiradimą.
  • Ramina sudirgusią odą ir mažina jos reakciją į vabzdžių įkandimus.

Alavijo poveikis plaukams

  • Stiprina plaukus ir gerina jų elastingumą bei suteikia daugiau žvilgesio.
  • Rūpinasi galvos oda, maitina plaukų šaknis, veiksmingai kovoja su pleiskanomis.
  • Drėkina sausus ir pažeistus plaukus.

Kosmetikos priemonės su alavijais

Alavijų gelis yra nekenksmingas ir gali būti naudojamas kelis kartus per dieną be jokių apribojimų. Priemonės su alavijais tinka visų tipų odai, ypač sausai, išsausėjusiai ir į aknę linkusiai odai.

Vasaros metu su savimi turėkite alavijų gelį, kuris atkurs ilgo buvimo saulėje pažeistą odą ir nuramins kitas alergines odos reakcijas. Alavijų tepalas rankoms ir nagams palaikys puikią odos drėgmės pusiausvyrą nepaisant dažno plovimo.

Notino.lt rasite intensyvaus poveikio odos priežiūros priemonių su alavijais, įskaitant alavijų kremus, tekstilines veido kaukes, švelnius prausiklius, vėsinamuosius dušo gelius, antiperspirantus ir raminamąsias skutimosi putas bei populiariąsias plaukų priežiūros priemones, pvz., šampūną ir kondicionierių su alavijais sausiems, pažeistiems ir besišiaušiantiems plaukams.

Savo priežiūros priemonių rinkinį būtinai papildykite priemonėmis su alavijais. Jūs greitai pastebėsite pasikeitusią odos ir plaukų būklę bei galėsite džiaugtis sveika ir gražiai atrodančia oda ir plaukais. Apsipirkite notino.lt ir pradėkite naudoti regeneruojamąsias priemones su alavijais jau šiandien!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Alavijai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Įvertinimas
  •   1
Perkamiausi