Sausi plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Sausi plaukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Ar jūsų plaukai sausi, praradę žvilgesį, besišiaušiantys, besiveliantys ir suskilinėję?

Drėgmė – vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių gerą plaukų būklę, elastingumą ir paklusnumą. Jei plaukai sausi, intensyviai juos drėkinkite ir venkite žalingų aplinkos veiksnių, kurie sausina plaukus, pvz., džiovinimo karšto oro prietaisais, dažno deginimosi saulėje, apsilankymų soliariumuose ir cheminių priemonių.

Prižiūrint sausus plaukus reikia pasitelkti specialias priemones sausiems plaukams, kurios drėkina ir maitina plaukus. Naudokite drėkinamąjį šampūną ir giliai maitinantį kondicionierių su keratinu ir maitinamaisiais aliejais. Jei norite atkurti giliuosius plaukų sluoksnius, rinkitės aliejų arba kaukę, kuri stiprins gyvybę praradusius ir sausus plaukus bei suteiks jiems žvilgesio ir elastingumo. Šukuosenos formavimui naudokite formuojamąjį balzamą, plaukų laką sausiems plaukams ar kremą, apsaugantį plaukus, kai naudojate karšto oro prietaisus.

Rinkitės iš gausaus sausiems plaukams skirtų priemonių asortimento notino.lt. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių rūšių Macadamia Natural Oil, Vichy, L'Oréal Professionnel, Schwarzkopf Professional, Matrix ir kitų prekių ženklų šampūnų ir kaukių sausiems plaukams už puikią kainą!